PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kişiye Özel Ayaklı Karton Adamlarseoaga
08.Aralık.2014, 21:05
Kişiye Özel Ayaklı Karton Adamlar


Sevdiklerinize etkileyici ve şaşırtıcı bir hediye vermek, arkadaşlarınıza akıllarını alacak bir sürpriz yapmak mı istiyorsunuz ?
Peki partilerinizi ve etkinliklerinizi daha da eğlenceli hale getirmek ister misiniz ? Ya da işiniz ve firmanız için en etkili tanıtımı yapmak ?
O zaman ihtiyacınız olan tek şey bir Karton Adam.


https://kartonadam.com/tanitim-resmi.jpg
Karton Adam Nedir ?


Karton Adam, kartonet ya da ayaklı poster olarak bilinen, istediğiniz kişinin fotoğrafının, hayattaki gerçek boyunda, yüksek kaliteli basılıp, tercihinize göre ekonomik fotoblok veya plastik bir yüzeye sıvanmış, etrafı kesilmiş ve kendiliğinden ayakta durabilen bir stand haline getirilmesidir.


Karton Adam benzersiz bir hediye oluşu yanında tüm partiler, düğünler, kurumsal etkinlikler için mükemmel, iş ve tanıtım materyali olarak biçilmiş kaftandır; etkileyici, şaşırtıcı, eğlenceli ve orijinaldir.


Karton Adam ne işe yarar?

Sınırsız kullanım alanına sahip, orjinal, işlevsel, her yaş grubu ve her türlü etkinlik için uygun olmasının yanında iş,tanıtım ve promosyon için en etkili araçlardan biridir. (Dekorlar, doğum günü, parti ve kutlamalar, mezuniyet, düğün, tanıtım ve pazarlama etkinlikleri vs).


Hayranı olduğunuz yıldızlar, birebir boyutlarındaki gerçeğinden farksız Karton Adamları ile artık yanınızda


Hayranı olduğunuz bir şarkıcı, aktör, aktris, sporcu, tarihi bir kişilik ya da aklınıza gelebilecek her türlü ünlü, film karakteri, süperkahraman ya da çizgi karakterin Karton Adam'ını yaptırabilir, evinize, ofisinize renk katabilirsiniz.


Sevdiklerinize onların hayran oldukları yıldızın Karton Adamını hediye ederek onları bu benzersiz hediyeyle sevindirebilirsiniz.


Çocuklarınıza, yeğen ve torunlarınıza hayranı oldukları çizgi film karakterlerini birebir boyutunda hediye ederek onları mutluluktan uçurabilirsiniz.
Uzaktaki sevgilinize, gurbetteki yakınlarınıza, katılamadığınız etkinliklere Karton Adamınızı gönderin.


Uzaktaki sevgilinize, gurbetteki yakınlarınıza, katılamadığınız etkinliklere Karton Adamınızı gönderin.


uzaktaki sevgilinize kendi Karton Adamınızı göndererek onu hem şaşırtabilir, hem de her an yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Gurbetteki yakınlarınıza onları sevdiğinizi anlatmanın bambaşka bir yolu olarak Karton Adamınızı gönderebilirsiniz.


Katılamadığınız düğün, davet ve etkinliklere kendi Karton Adamınızı göndererek uzakta olsanız eğlenceli bir sürpriz yapabilirsiniz.


Müşterilerinizin dikkatini çekin, satışlarınızı arttırın. Diğer tüm tanıtım yollarından daha etkili ve eğlenceli bir şekilde!

Firmanızın her durumda daha görünür olmasını sağlayan Karton Adam, müşterilerinizin dikkatini çekmek için en etkili yoldur. Dükkanınızın önüne veya kaldırıma, tanıtım standınızın yanına ya da insanların farkedebileceği herhangi bir yere konulan size özel tasarlanmış 'Promosyonel Karton Adam', oradan geçen herkesin dikkatini muhakkak çekip, mesajınızı ileterek firmanızın görünür olmasını sağlayacaktır.


Firmanıza özel tasarım ve yüksek adetlerdeki özel fiyatlandırmalar için hemen bize ulaşın.


Nasıl sipariş verebilirim ?


Sitemizi ziyaret ederek, 0 850 840 99 20 no'lu numarayı arayarak bize ulaşabilirsiniz.