PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ispartanın Yeni Haber SitesiSeOptimizasyon
30.Kasım.2014, 02:06
https://i.hizliresim.com/vQdQlv.png
Isparta üzerine aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir kent portalı olan bizimisparta.org zengin ve güncel içeriği ve kullanıcı odaklı tasarımıyla Isparta üzerine güzellemeler yapmaya devam ediyor.
Isparta merkezi ve ilçeleriyle ilgili en güncel haberleri ve gelişmeleri okuyucusuyla paylaşan platform bunlarla birlikte Isparta hakkında yazılmış yazıları, görselleri ve videolarıyla kentinizi daha yakından tanımanıza katkıda bulunuyor.
Ispartalı iş verenlerin Ispartalı iş arayanlarla kolayca iletişime geçebildikleri bir platform olma özelliğine de sahip olan site bunların yanında vitrin ve firma rehberi fonksiyonlarıyla da kentlinin ihtiyacı olan dükkanlara kolayca erişimine de sağlayabiliyor. Böylece sokak sokak gezmeden aradığınız dükkanı evden çıkmadan önce kolayca bulabiliyorsunuz.
Ayrıca Isparta haberleri (https://bizimisparta.org/)ve Isparta namaz vakitleri bilgisiyle de kent insanlarının önceliklerini de gözeten site ana sorumluluklarının yanında eğlenceyi de ihmal etmiyor.
Türkiye'de ve Dünya'daki tüm Ispartalıların buluşma noktası mahiyetindeki chat sayfası ile Ispartalılar sosyal bağlarını güçlendiriyor ve çevrelerini genişletebiliyorlar. Birbirini daha iyi tanıyan şehrin insanlarının ikili ilişkilerini de geliştirme noktasında ufak da olsa sitenin çorbada tuzu bulunuyor.
Eğlence anlamında sosyal etkinlik takvimlerini kentteki organizasyonlara göre sürekli güncelleyen kent portalı bu sayede Ispartalıları kültür ve sanat aktivitelerinden an be an haberdar edebiliyor. Isparta sinema (https://bizimisparta.org/sinema/)larda ne var, hangi müzisyen nerede sahne alacak, hangi sergi nerede açılmış' hepsini bu portaldan takip etmek mümkün.
Yarınımızın teminatı minikler de sitede unutulmamış. Hem kız hem de erkek çocuklarına özel birbirinden güzel oyunlar yine kent portalında mevcut.
Yerel bazlı bu oluşum Isparta adına ne varsa ele alıyor, irdeliyor ve okuyucularıyla paylaşıyor. Tüm bunların yanında yurtta ve dünyada olup bitenler hakkında da haber sahibi olmanız adına gazete manşetlerini yine site aracılığıyla sizlerle paylaşıyor. Bu anlamda Ispartalıların Bizimisparta.org'tan başka bir web sitesine pek ihtiyacı yok gibi görünüyor.