PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanseri İyi Tanıyın Ve Yeninvehmi
26.Kasım.2014, 14:23
https://www.kanserliyiz.com/ozgun/kanser.jpg

Kanseri İyi Tanıyın Ve Yenin

Günümüzün en yaygın ve daha da çok yaygınlaşmaya başlayan hastalık kanser birçok kişiyi etkisi altına almıştır. Ama hastalık hakkında bilgi sahibi olursanız kendi öz güveninizi kaybetmezseniz bir kanseri grip hastalığı gibi geçirebilirsiniz. İnsan ilk öncelikle kendi iyi bilmesi gerekir. Bu yüzden kanser (https://www.kanserliyiz.com) yapıcı ürünler tüketmemeli onlara yaklaşmamalıyız. Genel toplum olarak ise kanserin önemini iyi bilmeli ona göre sosyal sorumluluk üstlenmeliyiz.

Kanser hastalığın en tetikleyici ve en çok kanser olan hastaların kullandığı ürünün başlıca tütün ve tütün ürünleridir. Ülkemizde de birçok alanlarda artık sigaranın kanser yapıcı özelliği gerçeği bilinip içilmesi kesinlikle yasaklandı ve kanunen de cezai yaptırımları getirildi.

Öncelik ile bu kanser yapıcı maddelerden uzak durmalı onları kullananları da uyarmalıyız. Aslında bu bir sosyal sorumluluk projesidir. Tıpkı denildiği gibi dumansız hava sahası istiyoruz. Bilimsel araştırmaların da bulduğu tütün ve tütün ürünlerinin kanser yapıcı olduğu bu devirde artık sigara kullanalar sigara bırakmaya başladılar. Sigara içe kişiler hem kendilerini olduğu gibi etrafındakilerinde böyle bir kanser olmak tehlikesinin içine atıyor.

Kanser hastalığın birçok nedeni var elbette ama kanser olduk diye umutsuzluğa kapılmamalı oldukça metanetli olmalıyız. Günümüzde artık kanser hastalığına iyi tedaviler ilaçlar geliştirildi. Kanseri en büyük ilacı erken teşhis olduğu belirtilir ve nitekim de öyledir. Erken teşhis her zaman hayat kurtarır. Tabi bu kanser hastası ve kanser için yapılması gerekenler ve nedenleri hakkında bilgili olmak çok önemli.

Kanser hastalığının bilinmesi gerekenleri iyi öğrenip hastalığımız hakkında iyi bilgi edinip doğru tedaviler almalıyız. Ve böylece kendimizi iyi hissedip kanseri çok daha rahat bir şekilde yenebiliriz. Kanserliyiz (https://www.kanserliyiz.com) diye hiç bir şeyden vazgeçmemeliyiz. Hayat her zaman devam ediyor. Aslında kanseri bir yandan çok önemsemeli bir yandan ise görmezden gelip hayatımıza o yokmuş gibi devam etmeliyiz.

Kanser ile ve kanser hastalığı ile ilgili birçok şey için kanserliyiz.com sitesine girip kanser hakkında geniş bilgiler edine bilirisiniz. Herkes kanser olabilir ama bunun için herkesin bu hastalığı iyi bilmesi, herkesin bu hastalık için elini taşın altına koyması gerekir

kanserliyiz.com