PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Need for Speed: Rivalserkolay
25.Kasım.2014, 21:23
Need for Speed: Rivals


Oyun incelemesi, Need For Speed: Rivals oyunu hakkında bilgiler ve sistem gereksinimleri...
https://blogimg.radikal.com.tr/Blogs/2014/11/24/f708520c-6f55-4a91-ac14-dbae6aecacd4-083D-5717-4701.jpg (https://blog.radikal.com.tr/bilim-teknoloji/metropolde-super-catisma-80378#)Polisler ve yarışçılar arasındaki sokak yarışı rekabetinin asla durmadığı; her iki tarafın da sosyal, yerel ve ulusal medyayı ele geçirip en iyi araçlara, modlara ve teknolojilere ulaşmak için ara vermeksizin savaştığı Redview County'e hoş geldiniz! Her şeyinizi riske atın! Hiç kimseye güvenmeyin!


Öne çıkan özellikler

Üst seviye rekabet: Yüksek hızlı yarışlar ve epik kovalamacalar için tasarlanmış araçlar kullanan yarışçılar kendi başlarına zafere ulaşmaya çalışan yalnız kurtlardır. Polisler ise takım halinde çalışırlar ve yarışçıları tutuklamak için polis gücünün bütün imkânlarını kullanabilirler. İstediğiniz an rolünüzü değiştirin ve hız puanlarınızı riske edip daha büyük ödüller peşinde koştuğunuz yepyeni puanlama sisteminin nasıl değiştiğini izleyin!

All-Drive: Need for Speed: Rivals ile yeni gelen bir özellik olan All-Drive tek kişilik oyun ile multiplayer arasındaki çizgiyi yok ediyor. Arkadaşlarınızın yarıştığı ve kovalamacalara katıldığı dünyaya anında geçiş yapın. Lobi yok. Beklemek yok. Yarışlar ve kovalamacalar kesiştikçe yollar da çakışıyor, iki anın asla birbirinin aynısı olmadığı bir dünya yaratıyor.

Sizin aracınız, sizin kişiliğiniz: Aracınızı en son yükseltmeler ve teknolojilerle güçlendirin; boyalarla, kaplamalarla, plakalarla, cantlarla ve etiketlerle kişiselleştirin; kendi stiliniz ile dostlarınızın ve rakiplerinizin önünde durun. Farklı konfigürasyonlarınızı kaydedin ve çeşitli araç paketlerini elinizin altında bulundurun.

Kaçma ve kovalama teknolojisi: Kanunun iki tarafı için de geçerli teknolojiler ve yükseltmeler ile heyecanlı yarış anları artık daha da gerilimli. Yarışçılar jammer'lardan elektromanyetik mıknatıslara, daha kolay kaçabilmeleri için yaratılmış birçok teknolojiye sahipken polisler şok dalgaları, yol blokları, helikopter desteği gibi birçok agresif teknolojiye sahipler. Hangi tarafta olursanız olun rakiplerinizin bir adım önünde olmak için teknolojiyi lehinize kullanın.


Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) 32-bit
İşlemci: Intel Pentium D 2.8 GHz / AMD Athlon X2 2.8 GHz
RAM: 4 GB
Sabit disk alanı: 30 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon 3870 (512 MB) / nVidia GeForce 8800 GT / Intel Integrated HD 4000 (512 MB)
Ses Kartı: DirectX 10.1 uyumlu


Adem Üresin - Radikal Blog: https://blog.radikal.com.tr/bilim-teknoloji/metropolde-super-catisma-80378