PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alüminyum Döküm İmalat Ürünlerivehmi
25.Kasım.2014, 20:52
Alüminyum Döküm İmalat Ürünleri

https://i0.wp.com/alform.com.tr/wp-content/uploads/2014/11/aluminyum-dokum-pres-kalip1.png

Sitemiz Alüminyum Döküm (https://alform.com.tr/) imalat (https://alform.com.tr/) ürünlerimiz: https://alform.com.tr/

Hakkımızda:

Alform (https://alform-blog.tumblr.com/) San Tic Ltd Şti yi KASIM 1999 yılında kurarak yeni bir çalışma düzeni başlattık. Alüminyum döküm (https://alform.com.tr/) parçaları imalatı yapan Alform (https://alform.wordpress.com/), 250 ton IDRA, 300 ton IDRA , 550 ton MP, 660 Ton BUHLER tezgah parkı ile sektörlerindeki dev firmalara fason döküm işçilik hizmeti vermektedir. Ayrıca bünyesinde kalıp bakım onarım yapabildiğimiz donanımlı bir kalıphanemiz, CNC dik işleme merkezimiz ve Döküm sonrası finish operasyonlarda kullanmış olduğumuz kumlama tezgah parkımız ile komplike bir tesis durumundayız. Geçtiğimiz yıllarda otomotiv sektörünün yanı sıra çeşitli aksesuar ve günlük kullanım gereçlerinin de üretimine başlayan AL-FORM, 0,15 kg 'dan 10 kg ' a kadar her boyut ve ağırlıkta parça dökme imkanına sahiptir. Firmamız , alüminyum döküm (https://alform-blog.blogspot.com.tr/) parçalarını Türkiye ' nin en seçkin kuruluşları için üretmektedir. Siz de sorunlu ve büyük parçalarınıza çözüm arıyorsanız , yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktır.

Büyüme ve dışa açılma:

Türkiye'deki otomotiv (https://alform.com.tr/category/otomotiv-2) sektörünün içinde bulunduğu zor durumu göz önüne alarak, geleceğe yönelik projelerinde dış pazar olanaklarının araştıran Al-form, sektördeki dar boğazın aşmanın çözümünü de, yine dışa açılmada görüyor. Al-form, gerek yurt içinde üretimin artması, gerekse yurt dışındaki rekabet ortamında orta ölçekli sanayinin avantajlı konuma geçebilmesi için yurt çapında elektrik enerjisinin ucuzlatılması ve dökme gaz Lpg yerine doğal gaz sisteminin yaygınlaştırılmasının gerekliliğine inanıyor. Şuan Başlıca seri imalatlarımız sokak cadde yol tünel aydınlatma (https://alform.com.tr/category/aydinlatma-armatur) armatür (https://alform.com.tr/category/aydinlatma-armatur) ürünleri başta olmak üzere mutfak pişirme tencere (https://alform.com.tr/category/mutfak-pisirme) tava (https://alform.com.tr/category/mutfak-pisirme) ve otomotiv ürünlerimiz yer almaktadır

Hizmetlerimiz:

Hizmetlerimiz alüminyum döküm (https://www.youtube.com/watch?v=HzrampWHNKw) enjeksiyon sonrası Kesme, kumlama, vibrasyon, torna, cnc işleme, yıkama ve kurulama, paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

Tanıtım Videomuz

https://www.youtube.com/watch?v=HzrampWHNKw

Aydınlatma (https://www.youtube.com/watch?v=JOpeSCpV2Os) : Hakında Diğer Videomuz

https://www.youtube.com/watch?v=4Eo1Hu3O_vQ

alform.com.tr