PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sony, Android 4.3 güncellemesine bu ay devam edecek!WeBMasteR
04.Mart.2014, 17:37
Aralık ayı içerisinde Xperia Z1, Xperia Z ultra ve diğer Z serisi cihazlar için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren Sony, daha önce açıkladığı listede Android 4.3 güncellemesi kapsamına aldığı Xperia SP, Xperia T, Xperia TX ve Xperia V içinse resmi bir açıklamada daha yaptı. Sony söz konusu telefonlar için Android 4.3 güncellemesinin final provalarının yapıldığını ifade ederken, güncelleme dağıtımının ise ocak/şubat döneminde gerçekleşeceğini belirtti. Bu gelişmeden güncelleme dağıtımının ocak sonunda başlayacağını söyleyebiliriz.

Güncelleme kapsamında sunulacak yeniliklere değinecek olursak; Project Butter kapsamında daha hızlı bir performans, STAMINA Modu ile pil tarafında gelişmeler, yeni Xperia Temalar?ı, güvenlik tarafında gelişmeler, Sony?nin yerleşik uygulamalarında iyileştirmeler ve grafik performansında artış.Kaynak: https://webinyo.com/sony-android-4-3-...#ixzz2qfBWFMZM (https://webinyo.com/sony-android-4-3-guncellemesine-bu-ay-devam-edecek.html#ixzz2qfBWFMZM)


Kaynak (https://www.webmasterlord.net/teknolojik-makaleler/1251-sony-android-4-3-guncellemesine-bu-ay-devam-edecek-new-post.html)