PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yapışık Kardeşler 30 Ocak 2015'te Sinemalardaayfareli
20.Kasım.2014, 01:56
Tanıtılan Sitenin ismi : Yapisikkardesler.com

Sitenin başlığı, sitenin Konusu : Yapışık Kardeşler 30 Ocak 2015'te Sinemalarda | Yapisikkardesler.com

Site ile ilgili Açıklamalar, Tanıtım Mesajı : Yapışık Kardeşler (https://www.yapisikkardesler.com/) isimli sinema filmi, 30 Ocak 2015 tarihinde vizyona giriyor. Film hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere Yapisikkardesler.com adresi vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Yapışık Kardeşler filminde İlker Ayrık (https://www.yapisikkardesler.com/) ve Hakan Bulut (https://www.yapisikkardesler.com/) birbirine yapışık olan iki kardeşi canlandırmaktadır. Filmde aynı zamanda İvana Sert (https://www.yapisikkardesler.com/), Erdal Tosun, Müjdat Gezen, Halil Sezai, Fırat Tanış, Ayberk Atilla, Suat Sungur ve Suzan Kardeş gibi çok özel oyuncular rol almıştır.

Yapışık Kardeşler Sinema Filmi (https://www.yapisikkardesler.com/) 30 Ocak 2015 tarihinde izleyicilerle buluşuyor. Filmi seyretmeden evvel, film hakkında medyada yazılan ve çizilen her şeyi https://www.yapisikkardesler.com/medyada-yapisiklar (https://www.yapisikkardesler.com/medyada-yapisiklar/) sayfasından inceleyebilirsiniz.

Yapisikkardesler.com sitesinde; filmin hikayesi, filmde rol alan oyuncuların fotoğrafları, film hakkında çekilen fotoğraflar ve hazırlanan videolar, medyada Yapışık Kardeşler filmi üzerine çıkan haberler ve çok daha fazlası kendine yer bulmuştur.

Pervasız Yapım filmi olan Yapışık Kardeşler, çok sayıda televizyon kanalında şimdiden konu edilmiştir. Bu konuda çekilen videoları https://www.youtube.com/user/pervasizyapim sayfasından seyredebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-ndqjtkBemw