PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Exynos 5 işlemcili Galaxy Note 3 için KitKat ROMWeBMasteR
04.Mart.2014, 17:37
Samsung?un Galaxy Note serisinin son ürünü olan Note 3?e Android KitKat güncellemesinin gelmesi dört gözle bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Snapdragon 800 işlemcisine sahip Samsung Galaxy Note 3 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin Polonya?da yayınlandığı ve hatta daha fazla ülkeye çok yakında sunulacağı söylenmişti.

Bugün Exynos 5 Octa ile çalışan Galaxy Note 3 için KitKat ROM?u yayınlandı. KitKat güncellemesinin Galaxy Note 3?e katacağı yenilikler şöyle:

Performans artışı, RAM yönetimini ve sistem istikrarını artırma, aynı zamanda durum çubuğu simgeleri, kilit ekranı düzenlemesi ve bazı hata düzeltmeleri getirecek. Batarya performansı hakkında hiçbir bilgi yok ancak, menüler arası geçişlerde gözle görülür yenilikler olacağı söyleniyor. Dilerseniz listenin yayınlandığı Samsung Updates Latest Firmware - LIVE! (https://live.samsung-updates.com/index.php?device=none) bu sayfaya göz atabilirsiniz.Kaynak: https://webinyo.com/exynos-5-islemcil...#ixzz2r3Y7O7gc (https://webinyo.com/exynos-5-islemcili-galaxy-note-3-icin-kitkat-rom.html#ixzz2r3Y7O7gc)


Kaynak (https://www.webmasterlord.net/teknolojik-makaleler/1299-exynos-5-islemcili-galaxy-note-3-icin-kitkat-rom-new-post.html)