PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WhatsApp Mavi Tık Dönemi - Android Kullanıcıları içinWeBMasteR
18.Kasım.2014, 20:30
Popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, ilk olarak Eylül ayında ortaya çıkan mavi tik işaretini sessiz sedasız kullanıma sundu.

Android kullanıcıları için bugün yayınlanan 2.11.43 sürümü ile birlikte kullanıma sunulan bu özellik sayesinde artık kullanıcılar, mesajlarının gönderildiğini, iletildiğini ve okunduğunu takip edebiliyorlar.

Kullanıma sunulan bu özellik ile birlikte artık WhatsApp üzerinden yazdığınız mesaj gönderildiğinde tek ve gri renkte bir tik işareti göreceksiniz, gönderdiğiniz mesaj karşınızdaki kişiye iletildiğinde gri tik işaretlerinin sayısı ikiye çıkacak ve mesaj gönderdiğiniz kişi mesajınızı okuduğunda ise gri tik işaretleri maviye dönüşecek.

Mavi tik işaretleri, kullanıma sunulur sunulmaz kullanıcılardan çeşitli sosyal ağlarda çeşitli tepkiler alırken, ön plana çıkan görüş ise "Son Görülme" ile çok can yakan WhatsApp'in bu özellik ile daha da can yakabileceği.

Kaynak: https://shiftdelete.net/whatsappta-ma...t-donemi-55863

Kaynak: WhatsApp Mavi Tık Dönemi - Android Kullanıcıları için (https://www.webmasterim.net/whatsapp-mavi-tik-donemi-android-kullanicilari-icin-konusu.html)