PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mail Adresiniz Çalınmadan Önleminizi AlınWeBMasteR
16.Kasım.2014, 19:00
Evet arkdaşlar şimdi sizlere mail adresiniz çalındıgında.Geri almak için hangi ayarları yapmalıyız onu anlatıçağım aşagıda resimde gördügünüz yoları izleyin.

1.Hesabımızı açıyoruz Ve Sag üst köşede ismimizin yanın daki küçük ok işaretine tıklıyoruz.
2.Hesap butonuna tıklıyoruz.
3.Hesap güvenligi Bölümündenm Güvenlik Bilgileri kısmının karşısındaki "Yönet" butonuna tıklıyoruz.
4.Ayarları yapıcagımız alan geldi karşımıza.

Cep Telefonu No Ekliyoruz.
Bir Mail Adresi Ekliyoruz.
Bir Güvenlik sorusu seçiyoruz.
TamamLandı Tıklıyoruz
Ekledigimiz mail adresi ve Cep telefonu numarasının sag tarafında onayla butonuna tıklıyoruz
Ve Hepsini Onaylıyoruz.Cep Telefonunuza veye eklediginiz Mail adresini link gidebilir onları onaylamalısınız yoksa olmaz Cep Telefonunuza Kod Gelir.

Şimdi bunları yaptıktan sonra artık hackerlar ile dalga bile geçebilirsiniz. Şifreyi unutsanızda çaldırsanızda Gizli soruyu unutsanızda fark etmez telefonunuza gelecek kod ile şifrenizi degiştirebilirsiniz Fakat unutmamanız gereken bir şey var eklediginiz mail adresi çalınırsa bu hesabınızda gidebilir Ona göre güvenli bi mail adresi yazın.Bana göre en güvenlisi cep telefonu Hiçbi risk yok her şekilde alabilirsiniz.
Diyelim Hacker Bu mail Adresinizin şifresini biyerden buldu ve şifreyide degişti O ekledigimiz cep telefonu no ve Mail adresini hiç bir şekilde kaldıramıyor kaldırması için oekledigimiz mail adresine girip linki onaylaması lazım.

Kaynak: Mail Adresiniz Çalınmadan Önleminizi Alın (https://www.webmasterim.net/mail-adresiniz-calinmadan-onleminizi-alin-konusu.html)