PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Easy Servis ile Teknik Serviste Yeni Dönemdonjuanhose81
16.Kasım.2014, 17:26
Notebook, tablet ve pek çok elektronik cihazınız arıza yaptığında, kullanıcı hatası ya da garantisi bitmişse onu çöpe atmayın. Easy Servis ile yeni teknik serviste yeni dönem!
Genel olarak ülkemizde üretilmeyen ve ithal edilen bilimum teknolojik ürün, vergilerin de etkisiyle ülkemizde yüksek fiyatlara satılıyor.


Gelişmiş ülkelerde bir taşınabilir bilgisayarın kullanım ömrü 4 - 5 sene arasında değişiyor. Fakat bizde bu rakamlar biraz değişkenlik gösteriyor.


Kötü servisler insanları onarımdan soğuttu!


Artık her mahallede, her semtte bir bilgisayar servisi var. Bu servisler çözüm üretip sorunu çözmektense "abi format atalım" zihniyetinde oldukları için, gerekli bilgi birikimi de bulunmadığından, esasında kolay bir çözümü olan sorunu, daha da çözülmez bir hale getirebiliyorlar.


Örneğin bir notebook'un ekranına görüntü gelmiyor. Bunu gerekli deneyimi, ekipmanı ve bilgisi olmayan biri açıp, sorunu çözmek yerine daha başka sorunlar ortaya çıkarabiliyor. Örneğin lehim yapmaya çalışırken, havyayı fazla tutup, çiplerin tamamını bozabiliyorlar. Daha sonra bu bilgisayar adam olmaz diyip, onarılabilecek bir bilgisayarı daha kötü hale getirip kullanıcılara geri veriyorlar.


Easy Servis ile garantili onarım


20 yıllık tecrübeye sahip Erpa'nın oluşturduğu Easy Servis, en büyük parça ithalatçılarından da biri. Her model cihaz için parça ithalatı yapan ve geniş bir stoğa sahip olan Erpa, Easy Servis ile müşterilerine bu geniş bilgi birikimini sunuyor.