PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ezra Dizisi Fan Sitesiwanted21
12.Kasım.2014, 22:23
Gün geçtikçe yeni bir dizi ekranlar giriyor bazılari yaptıkları başarılı oyunculuk ve arka plan ekibi olan senarist yönetmen ve ekibi ile diziler türk halkının beğenisine sunuluyor. Reytink rekorlari alıp başını gidiyor ama bazi diziler de ne yapsalar olmuyor. Yeni dizimiz ezra sizce reytink mağduru olacak mı? acaba nasıl bir senaryo bekliyor bizi bekleyiğ göreceğiz

Senaryosunu Tayfun Güneyer'in kaleme aldığı polisiye aşk dizisi Ezra (https://www.ezradizisi.com/)'nın kanalı belli oldu. Başrolleridne Yusuf Çim ve Rüveyda Öksüz'ün yer aldığı Aralık ayında ekranlara gelecek Ezra dizisinin (https://www.ezradizisi.com/) kanalı Show TV oldu.


Dizinin (https://www.ezradizisi.com/) başrol oyuncuları Rüveyda Öksüz ve Yusuf Çim olacak. İsrail'in Filistin'de Gazze halkına yaptığı zulümün işleneceği dizinin başrol oyuncusu Rüveyda Öksüz 2013 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında 3. olarak kendini bizlere tanıttı. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu olan Yusuf Çim ise 2011 yılında düzenlenen best model yarışmasında 3. oldu ve aynı zamanda şarkıcıdır. Ezra dizisinin hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmazken dizinin hala yapım sürecinde olduğu belirtiliyor. Bu nedenle Ezra Dizisi Fragmanı hala bulunmamakta. Ancak dizi hakkındaki bilgiler elimize ulaştıkça yazıyı güncelliyor olacağız.

Dizi ile ilgili Bilgi https://www.ezradizisi.com

erkolay
12.Kasım.2014, 22:28
Hayırlı olsun. Sitede dizi bölümleri yayınlanmayacak değil mj?