PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cubereel | 3D Küp Resim Galerisiosman75
11.Kasım.2014, 12:31
https://www.cubereel.com/cubereel-flyer.jpg


Fotoğrafları, resimleri, grafikleri ve aklınıza gelen daha birçok görseli seviyor ve bunları düzenlemekten hoşlanıyorsanız Cubereel ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Görselleriniz artık sıradan sunumlar ve paylaşımlar ile değil 3 Boyutlu, hoş bir görüntü ile paylaşılacak.
CubeReel (https://www.cubereel.com/cubereel) hizmeti ile 3D olarak fotoğraf, resim ve çeşitli grafikleri; animasyonlu şık bir küp ile sunabileceksin. Dikkat çekici görsellerinin daha fazla parlamasını ve internet kullanıcılarının daha fazla ilgi göstermesini istiyorsan hemen Cubereel.com adresine girerek bu ücretsiz hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsin.
Ressamlar, fotoğrafçılar, grafiker ve sanatçılar başta olmak üzere, görsel sanatın her alanı ile ilgilenenlerin kullanabileceği gibi ürün portfoyu geniş kurumlarda 3D CubeReel sayesinde, çok kısa sürede hatta sadece 2 adımda bireysel veya firma showreellerini oluşturabileceklerdir. Zamandan tasarruf edip daha kaliteli sunumlar çıkarmak isteyenler için önerdiğimiz hizmete üye olması da çok kolay.
Cubereel, 3 Boyutlu Portfolyo Oluşturmanın En Kısa Yoludur! https://cubereel.com/

https://www.cubereel.com/cubereel-kartvizit.jpg