PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site Tanıtım Şablonu ve KurallarıWeBMasteR
21.Ekim.2013, 14:41
Web sitelerini tanıtacak olan arkadaşların alt kısımda belirlenmiş olan şablona göre konularını açmaları, sitelerinin tanıtımını daha iyi olması adına hazırlanmıştır. Bu şablona göre tanıtım yapmak zorunlu değildir ancak şablona uygun konu hem web sitenizin daha iyi tanıtımını yapmanıza olanak sağlar, hem de siteniz hakkında yeterince bilgi vermenize yol gösterir.

Site Adı (Başlık):
Site Açıklaması:
Site Kategorisi:
Açılış Tarihi:
Uzun ve Kısa vadeli hedefler:
Belirtmek İstedikleriniz (Varsa):
Site Adresi (Link):

Web site tanıtımı yapacak olan arkadaşların bunlar dışında uyması gereken kurallar;

1) Türkiye Cumhuriyeti'ne hiç bir koşul ve ad altında [Hakaret, Ayrımcılık, Siyaset, Kaos ortamı hazırlamak, Tartışma] gibi hakaret ve suç sayılabilecek yazılar paylaşılamaz, bu tür yazıları asanlar, süresiz uzaklaştırılır.

2) Parti reklamı, Parti sitesi - Siyasi her hangi yerli ve yabancı site, bizimle rekabet halinde olan ve aynı amaca hizmet eden, Site tanıtımları yapmak yasaktır.

3) Mp3, Video indirme, film, dizi izleme, indirme gibi web site tanıtımları 'Telif hakkı ihlali' bünyesine girdiği için kesinlikle yasaktır.

4) Mustafa Kemal Atatürk'e en ufak hakaret, hakkında ileri geri konuşmalar yapmak yasaktır. Aynı zamanda bu tür siterlerin de kesinlikle tanıtımı yapılmayacaktır.

5) W4rez olarak adlandırılan telif hakkı ihlali yapan, zararlı ve/veya adult içerik barındıran sitelerin yayımlanması kesinlikle yasaktır.

6) Kumar, gayriresmi bahis sitesi tanıtımını yapmak yasaktır ve cezası 1 ay uzaklaştırmadan başlar.

7) Site tanıtımlarında iç link vermek yasaktır. (Hedef kelimelerde, Kategori linkleri vs) Burası imleme sitesi değil. Yapanlar 5 gün uzaklaştırılır

8) Forum bölümleriyle ilgili konularda makale şeklinde konu açılabilir ve kaynak link verilebilir.

9) Konulara, mesajlara eklenecek görsellerin mutlaka HTTPS'li URL'si olması gerekir. Siteniz SSL destekli değilse https://resim.webmaster.bbs.tr adresimize yükleyip oradaki URL'si ile görsel ekleyebilirsiniz.

Konu açan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aksi durumda forumdan uzaklaştırma yaptırımı ile karşılaşılır.

WeBMasteR
05.Haziran.2014, 14:37
Site tanıtımı yapmak isteyen katılımcıların bu konudaki kuralları ve şablonu okuyup, burada belirtilenleri yerine getirmeleri gerekir.

erkolay
21.Temmuz.2015, 09:33
Arada bir konuyu güncelleyelim.

deniz
11.Eylül.2015, 14:49
Kurallara ve şablona uyalım lütfen...

WeBMasteR
10.Nisan.2017, 16:45
Konulara, mesajlara eklenecek görsellerin mutlaka HTTPS'li URL'si olması gerekir. Siteniz SSL destekli değilse https://resim.webmaster.bbs.tr adresimize yükleyip oradaki URL'si ile görsel ekleyebilirsiniz.