PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balıkesir Haberlerivehmi
04.Kasım.2014, 17:05
https://www.balikesirden.com/imajlar/gorseller/yenilogo.png

Balıkesir Haberleri

Balıkesir, ülkemizin en kalabalık şehirleri arasında on yedinci sırayı almaktadır. Marmara Bölgesi'nde yer alan bu güzel ilimizin Ege Denizi ve Marmara Denizi sınırları dahilinde kıyısı bulunmaktadır. 2012 yılında kabul gören büyükşehir belediye kanunu ile daha yeni büyükşehir heyecanı yaşayan bu güzel ilimiz 20 ilçeden oluşmaktadır.

Balıkesir (https://www.balikesirden.com) tarihte Roma,Bizans,Selçuklu, Karesi Beyliği ve Osmanlı İmparatorluğu'na ev sahipliği yapan bu ilin temel geçim kaynakları tarım ve hayvancılıktır. Kavun,zeytin,höşmerim gibi kendine özgü zenginlikleri olan Balıkesir ilinin ayvalık tostu da özgünlüğünün göstergesidir.Daha saymakla bitmeyen özellikleri arasında daha niceleri olan bu güzel ilin bir milyonu aşkın nüfusu bulunmaktadır. Sahil kasabalarıyla ün yapmış Balıkesir iline dair merak ettiğimiz veya ayrıntılarıyla öğrenmek istediğimiz son dakika haberlerini Balıkesir haber (https://www.balikesirden.com/haberler/) imgesi sayesinde burada bulmamız mümkündür. Son dakika ve doğru , tarafsız haberleriyle adından söz ettiren sitemizi ziyarete hepinizi beklemekteyiz.

Milyonlarca nüfusa sahip ülkemizde yeni sanayi kentleri arasında yerini almaya hazır olan Balıkesir , gerek firma gerekse şirketli yapı dahilinde adından sıkça söz ettirecek yerler arasına girmektedir. Balıkesir firma rehberine ait sanayi,güncel,siyasi ve daha bir çok haberi en objektif ve doğru bir biçimde sunan Balıkesir firma rehberi (https://www.balikesirden.com/firmalar/) dahilinde size hizmet veren sitemiz herkesi beklemektedir. Daha çiçeği burnunda bir büyükşehir olan ve bir çok yeni ortama ev sahipliği yapmaya hazır olan tarihin yükünü en güzel bir biçimde çekmiş bu ilin her renkten her ırktan insanı ve onları yükünü en güzel şekilde çekmeyi başaran Balıkesir haberlerini sizlere vermenin mutluluğu içindeyiz.

balikesirden.com