PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir Psikolojik danışmanSeOptimizasyon
03.Kasım.2014, 22:28
https://i.hizliresim.com/aBbYbB.jpg
Hayatınıza sihirli bir dokunuş yaparak dünyaya yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlamak amacı ile kurduğumuz gurayteke.com.tr internet sitemiz ile kesintisiz bir şekilde günün her saati hizmetinizdeyiz. Yarını bugünden değiştirin sloganı ile yola çıktığımız ilk günden bu yana Eskişehir yaşam koçu (https://gurayteke.com.tr/)hizmetlerimiz ile bizleri tercih eden müşterilerimizin beğenilerini kazanmayı sürdürmekteyiz.
Yaşam koçluğu hizmetlerimizin yanı sıra aynı zamanda özellikle de sınav dönemlerinde büyük stres altına giren çocuklarınızın bu yüklerini omuzlarından almak adına Eskişehir bireysel eğitim (https://gurayteke.com.tr/)alanında da hizmet veren kurumumuz ruhsal olarak rahatlama yaşamanız adına çalışmaktadır. Sizde artık çevreniz ile daha iyi ve yakın ilişki kurmak, beyin gücünüzü daha etkin biçimde kullanmak, verimli çalışma yöntemlerini kullanarak eğitim hayatınızda daha başarılı olmak isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
Hacettepe Üniversitesi Rehberlik Bölümü Mezunu olan Güray Teke tarafından kurulan ve Terapist Serkan Yıldırım tarafından desteklenen sitemiz danışmanlık hizmetleri alanında hizmette bulunmaktadır. Hayatı sizin için daha kolay kılmak ve sınavların ardından puanınıza göre en iyi bölüm tercihinde bulunmanızı sağlamak adına uzman kadromuz ile internet sitemiz üzerinden sizlerin taleplerini bekliyoruz. Sitemiz üzerinden bize ulaşarak sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve telefon numaralarımız üzerinden birebir iletişim kurabilirsiniz. Hayatınızı sorunlardan arındırmak ve Eskişehir Psikolojik danışman (https://gurayteke.com.tr/)hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.