PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güncel League of Legends Videolarıvehmi
30.Ekim.2014, 00:15
https://www.lolvideom.com/wp-content/uploads/habermatik_logo.jpg

Güncel League of Legends Videoları

League of Legends oyun severlerin oldukça ilgi duyduğu bir oyundur. Popüler olan ve oldukça fazla oyuncusu olan online bir oyundur. Online savaş oyunlarında en güzel oyun olarak adlandırılan oyun beşe beş oynanmaktadır. Oldukça fazla ilgi çeken bu oyunun videolarına sitemizden ulaşabilir herolar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hero kullanma taktiklerini sitemiz aracılığıyla rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Lol video olarak adlandırılan savaş anında ki güzel hareketler sitemizde yer almaktadır. Ayrıca sitemizde bulunan son eklenen videolar başlığı altında oyunda yaşanan yeni gelişmeleri ve kullanıcıların yaptıkları nadir taktikleri bulmanız mümkündür.

Oyun içinde yer alan heroların görünüşleri, özellikleri ve daha fazla birçok işinize yarayan bilgi sitemizde mevcuttur. Yapılan karşılaşmaları izleyebileceğiniz dünya çapındaki oyucuların yaptığı hamleler lol video olarak sitemizde mevcuttur. Aynı zamanda sitemizde yer alan league of legends video çekme programını indirerek sizde oyun esnasında kendi videonuzu çekebilir ve sitemizde paylaşabilirsiniz.

League of legends oyunu hakkında bulabileceğiniz her şey sitemizde yer almakta ve oyunu oynayan oyuncuların beğenisine sunulmaktadır. Tavsiye edilenler başlıklı kategorimizde yer alan videoları izleyerek oyunla ilgili ufkunuzu genişletebilecek bilgileri bulabilir ve oyun hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca yapılan güncellemeler hakkında sitemizden bilgi edinebilir ve son yenilikleri takip edebilirsiniz. Yeni çıkan herolar ve bunların özellikleri ile ilgili her türlü bilgi ve video sitemizde yer almaktadır.

Site: https://www.lolvideom.com/

lolvideom.com

WeBMasteR
30.Ekim.2014, 00:21
Yahu, insan biraz video örneği de ekler. Hep bana hep bana olmaz ki...