PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Asus ZenFone Serisi Vatan ve HepsiBurada İle DöndüSeOptimizasyon
27.Ekim.2014, 01:25
https://www.cepseyir.com/wp-content/uploads/2013/09/ceposeyir21.png
Asus ZenFone 5 ve Asus ZenFone 6 modelleri pazarda TeknoSA ile yok satınca Vatan Bilgisayar ve HepsiBurada üzerinden de satışlar başladı.
Asus Türkiye tarafından kısa sürede tükenen stoklar üzerine hızlı bir biçimde Asus ZenFone tedariki başlatıldı ve Tek Satış Noktası olan TeknoSA'nın yanında Vatan Bilgisayar ve HepsiBurada.com üzerinden de satışlar başladı.
Ülkemizde hem Asus markasına olan güven, Hem uygun fiyatlı bir ürünün pazara sürülmüş olması hem de Tasarım ve Donanım açısından başarılı bir ürün olması sebebiyle Asus ZenFone serisi beklenilen başarının üstüne çıktı.
Bu durum açıkçası Asus Türkiye Yetkililerini de epey memnun etmiş ve sevindirmiştir. Bu sebeple de 2014 yılını ve 2015 yılını Asus Türkiye Satış Yılı olarak değerlendirmeye başlamış durumda.
Geç girdiği bir Pazar olması sebebiyle Türkiye Pazarı aslında oldukça önemli idi. Özellikle Akıllı Saat (https://www.cepseyir.com/category/teknoloji-gundemi/akilli-saat/)ve Mobil Ürünlerde oldukça genç bir nüfusa sahip olan Türkiye iyi bir satış pazarı anlamına geliyor.
Bunu değerlendirmek isteyen firmalar yavaş yavaş ülkemizde satışlara başlıyor. Bu sayede de pazardaki Samsung- Apple - HTC LG ve Sony egemenliği yanına yeni firmalarda giriş yaparak Mobil Telefon (https://www.cepseyir.com/)Pazarını hareketlendirmeye başlıyorlar.
Asus Türkiye de bu alanda çalışmalar yaparak Asus ZenFone 5, Asus ZenFone 6 ve yakında pazara çıkacak olan Asus ZenFone 5.5 serisini Türkiye Pazarında rekorlar kırarak satışa sunmak amacında.
TeknoHoca (https://www.teknohoca.com/)Editörlerine içerik hazırlama noktasında bizlere yardımcı oldukları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bakalım Asus ve ZenFone serisi nasıl bir süreçte karşımıza çıkacak.
www.cepseyir.com (https://www.cepseyir.com/)
https://www.maxicep.com/resim/Asus_zenfone6-600x545.jpg