PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Online Otobüs ve Uçak Bileti Satın Alseoaga
25.Ekim.2014, 16:58
https://www.otobus.co/resim/logo.png

Yer yüzünde insanlık var olduğundan beri yolculuk da hep varlığını korumuştur. Tekerleğin icâd edilmesiyle birlikte yolculuklar da daha hızlı hâle gelmiş ve yaya olarak sürdürülen bu işleme at gibi binek hayvanlar da dâhil edilmiştir. Aradan geçen yüzyıllar motorlu otomobillerin icâdını mümkün kılabilmiştir. Bu süreçten sonra da motorlu araçlar gelişmiş ve günümüzde birçok türden ulaşım aracı meydana gelmiştir. Uçaklar ile iki mesafeler arası yolculuklar kısalmış, yolculuğun en kolay ve konforlu yöntemi de bu şekilde gerçekleştirilmiştir. Aynı şekilde yolcu otobüsü ve feribotlarının faaliyete geçmesi ve hatta hızlı tren gibi unsurların da aktif olarak kullanılması bireyler için oldukça yararlı olmuştur.


Uzak mesafe toplu taşıma araçlarının bu yetkin özellikleri, günümüzde bireyler için câzip bir hâle gelmiştir. Bu bakımdan bu ulaşım araçları ile yolculuk hizmeti veren firmalara rağbet artmış ve her bir ulaşım aracı ile günde yüz binlerce vatandaş seyahat etmeye başlamıştır. Otobüs firmaları, İDO’nun bünyesinde yer alan feribot ve arabalı vapurlar, uçaklar ve hızlı trenler gibi mecralar, kullanıcılar için oldukça faydalı bir saha yaratmıştır. Fakat her ne kadar ulaşım sistemi bu kadar gelişmiş olsa da, bu ulaşım sistemlerine erişebilmek için ihtiyacımız olan bilet satın alma sorunu oldukça önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Biz, bu eksikliği hissederek oluşturduğumuz bir internet portalı aracılığıyla sizler için online bilet al platformunu kurmuş bulunmaktayız.


Oluşturmuş olduğumuz bu portal aracılığıyla otobüs bileti ve ucuz uçak bileti satın alabilir, seyahatlerinizi böylece kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz aracılığıyla, ülkemizde faaliyet gösteren ve gelişmiş ulaşım ağına sahip olan otobüs / uçak firmalarını görüntüleyebilir ve bu firmaların hizmetinden faydalanabilirsiniz. Online bilet satış platformumuz, günün her saatinde size hizmet vererek zahmetsiz ve kolay bir ulaşım için gerekli olan her şeyi düşünmektedir. Bu doğrultuda ayarladığınız tarih ve saatte, istediğiniz uçak ya da otobüs firması ile seyahat edebilirsiniz. Bittabi bu şekilde, yolculuk edeceğiniz koltuğu da seçebilirsiniz. Biletlerinizi, menüler sayesinde kolayca kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizin güvenilir bir sistem ile bankaya şifrelenerek gönderildiğini ve kesinlikle herhangi bir güvenlik açığı bulunmadığını belirtmemiz gerekmektedir.


Otobus.co adını verdiğimiz bu online bilet satış platformunu istediğiniz zaman kolayca kullanabilirsiniz. Nasıl Bilet Alırım bölümü ile işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz için püf noktalarını inceleyebilirsiniz. Görsel anlatımı ile bu şekilde kolayca bilet satın alabilirsiniz. Ucuz ve Kaliteli Hizmet sloganı ile çıkmış olduğumuz yola, bugün birçok yolcumuzla devam etmekteyiz. Bu bağlamda ilerlemeyi de sürekli sürdüreceğimizin altını çizmek isteriz.


Sitemiz üzerinden Ulusoy, Varan, İsmail Ayaz, Süha Turizm ve Huzur gibi otobüs firmalarının biletlerini kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express ve Atlas Jet firmaları için de hızlı bir şekilde uçak biletlerinizi alabilirsiniz. Ucuz uçak bileti satışlarımız da bu düzlem üzerine devam etmektedir. Otobüs bileti de sitemizden, yine online olarak alınabilmektedir. Tüm bu işlemler için bilet al opsiyonunun kullanılması yeterlidir.


Bayramlarda, tatillerde, üniversite öğrencilerinin evlerini ziyaretinde Otobus.co adresinden bilet alarak kâra geçebilirsiniz. Türkiye’nin en ünlü ve kaliteli firmaları ile çalıştığımız gerçeği ile birlikte, koltuk numaranıza kadar seçebileceğiniz bir bilet satış platformu olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sitemiz ile ilgili herhangi bir problem, görüş ya da önerilerinizi İletişim Bölümü aracılığıyla ya da e-posta adresimizi kullanarak bize bildirebilirsiniz.