PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsung Galaxy Alphaerkolay
21.Ekim.2014, 22:00
Samsung Galaxy Alpha Özelikleri ve fiyatı hakkında merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz. Sizler de Samsung Galaxy Alpha almak istiyorsanız, cihazın önce özelliklerine ve fiyatına bir göz atmalısınız? Modeline göre fiyatı uygun mu ve asıl önemli olan Samsung Galaxy Alpha özellikleri nelerdir?


https://www.kastamonupostasi.com/images/haberler/samsung_galaxy_alpha_ozelikleri_ve_samsung_galaxy_ alpha_fiyati_h11490.jpgÖzellikle yeni çıkan ürünlerine karşı büyük hayranlık duyulan Samsung markası yine yapacağını yaptı ve özel bir cihaz ile bekleyenlerin karşısına çıkarak satış rekorları kırmaya hazırlandı. Özellikle Samsung Galaxy Alpha fiyatı oldukça merak ediliyor. Normal bir düzeyde mi yoksa alınmayacak kadar yüksek fiyatlar mı hep beraber bakıyor olacağız.

İlk olarak sizlere Samsung Galaxy Alpha özelliklerini vermek istedik. Galaxy Alpha 6,7 mm kalınlığa sahip ve aynı zamanda ekran büyüklüğü ise 4.7 inç büyüklüğüne sahip olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda HD görüntü olarak hizmet verecek olan cihazın 6 çekirdekli olması da dikkat çeken bir diğer özellik. Aynı zamanda telefon 1,3 GHz hızı ile de verimli çalışan, oldukça hızlı bir telefon diyebiliriz.

Samsung Galaxy Alpha özellikleri arasında yer alan diğer ayrıntılar ise arka kameranın 12 mp olması ve ön kameranın biraz daha yetersiz kalması olmuş. Ön kamera ise 2,1 mp olarak yer alıyor ve biraz düşük diyebiliriz. Samsung Galaxy Alpha özelliklerinin en sevilen kısmı galiba renkleri olacak. Siyah, altın rengi ve gümüş renginde çıkış sağlayan cihazın fiyatı nedir peki? Samsung Galaxy Alpha fiyatı ise şu anda 1,899 lira olarak alıcı buluyor olacak. Dilerseniz GSM hatlarının yapmış olduğu kampanyalar ile de satın alabilirsiniz.

Kastamonu Postası: Samsung Galaxy Alpha (https://www.kastamonupostasi.com/bilim-ve-teknoloji/samsung-galaxy-alpha-ozelikleri-ve-samsung-galaxy-alpha-fiyati-h11490.html)