PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moda Avize - Online Avize Satış Sitesimodaavize
20.Ekim.2014, 13:35
Avize (https://www.modaavize.com/) yenilenen dekorasyon anlayışında artık büyük bir yer kaplamaya başladı bilindiği üzere. Avize modelleri (https://www.modaavize.com/)retro,modern klasik ve birçok dalda daha ayrılmaya başladı artık.

E-ticaret sistemlerininde gelişmesiyle birlikte bizde sadece avize satışı yapan bir firma kurup online alışveriş imkanı sunmak istedik müşterilerimize. Sitemizde kullanılan 256 BİT SSL sertifikası ve PayU ödeme sistemi ile hem paranız,hem ürünleriniz hemde bilgileriniz güvende!
Verdiğiniz sipariş uzman kadro tarafından derhal paketlenerek size ulaştırılmaktadır.Ürünlerimiz gönderilirken Aras Kargo kullanılmaktadır.Kırılmaya karşı tamamen paketlenip size sorunsuz şekilde gelecektir.Aynı zamanda ürünlerimizde kırık oluşursa sizi uğraştırmamak adına kırılan parçayı size yeniden gönderiyoruz.

Avize (https://www.modaavize.com)modelleri artık tek tük değil birden fazla hale geldi.Sadece sitemizde 500+ model avize bulmanız mümkün.Sadece avize değil sitemizde aplik,lambader,abajur ve çocuk odası aydınlatması satışlarıda yapmaktayız. Sitemizde genel olarak 2400 ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin herbiri titizliklikle eklenmiş,ürünlerin bütün özelliklerini ürün sayfasında görebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır.Anlaşmalı olduğumuz markalar dahilinde Philips,Eglo,Global,Avim,Avissa,Ora Dekor ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Bütün ürünlerimiz orjinal markasından gelir,paket içeriği kontrol edilerek size gönderilir. Özellikle Philips konusunda iddaalıyız. Bizde yoksa,kimsede yoktur! Kısacası biz size ürün garantiside veriyoruz.

Aynı zamanda sitemizde kurulu olan chat sistemiyle müşterilerimiz satış temsilcilerimize anında ulaşabiliyor,istediği ürünün özelliklerini sorgulayabiliyor aynı zamanda bu ürünlerin stok durumlarını dahi öğrenebiliyor.

İşinizi şanşa bırakmayın. İşinizi gelin,profosyonel 10 kişilik ekiple sadece e-ticaret siparişlerine bakan bizim ekibimiz yapsın. modaavize.com ayrıcalıklar dünyasından sizdde hemen yararlanmaya başlayın.

Kısaca Avize,modaavize.com'dan alınır.