PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lazer Epilasyon Cihazları - İnnova MedikalSeOptimizasyon
19.Ekim.2014, 16:31
https://innovamedikal.com.tr/images/innova-logo.gif
Dermatoloji, estetik ve güzellik alanında üretilen en yeni ve teknolojik cihazları Türkiye'ye taşımak adına oluşturduğumuz şirketimiz artık innovamedikal.com.tr adresi ile sanal dünyada da tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi bir numaraya yerleşmek için çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul merkezli olarak hizmet sunan firmamız gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında gerçekleştirilen tüm fuarlara ve eğitim seminerlerine katılırken aynı zamanda ülkemizde bu alanda yaşanacak tüm gelişmeleri de sonuna kadar desteklemektedir.

Şirketimiz daima koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederken aynı zamanda gelişmeyi sürdüren estetik sektörü içerisinde en çok ihtiyaç duyulan cihazlardan biri olan lazer epilasyon cihazları (https://innovamedikal.com.tr/)başta olmak üzere pek çok ürünün Türkiye'ye gelmesi konusunda da öncülük etmeyi sürdürmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm ürünlerin en büyük özelliği sadece bizim çatımız altında satışa sunulması ve ürünlerin satışının yanı sıra satış sonrası da teknik servis ve cihaz kullanımı için eğitim danışmanlığının da verilmesidir.

Gücü ve etkisi kanıtlanmış, alanının en iyi ve kaliteli olması ayrıcalığına sahip olan cihazlar ve hizmetleri sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Sizde ışık sistemleri ya da lazer kullanılarak oluşturulan cihazlara ihtiyaç duyuyor ve bu cihazları mümkün olan en yüksek kalite ve en düşük fiyat performansı ile satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.