PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seo Backlink Paketleriosman75
19.Ekim.2014, 12:53
https://i.imgur.com/fW57Bjr.png


Kurumumuzca yapılan backlink hizmetleri doğru, etkili, zamanlı ve fayda yönünden hedef kelimelerin sektörlerdeki durumuna göre verilmektedir. Tabi unutulmaması gereken bir detay vardır ki " Her sektörün rekabet zorluğuda bu ayrıntı içerisinde değerlendirilmelidir "

Backlink paketleri (https://www.alpnetseo.com/) derecelendirecek olursak birkaç farklı metod ortaya çıkacaktır.

1. Hedef kelime backlink ! Yani anahtar kelimelerinizde diğer referans sitelere eklenen backlinklerdir.

2. Blog makale backlink ! Web sitenizin içeriğine göre profesyonlece seo uyumlu olarak yazılan özgün makaleler ve makale içerisinde anahtar kelimelere verilen linklendirme ile oluşturulan backlinklerdir.

3. güncel seo uygulamalr ! Yine web sitenizin içeriğine göre yazılan, hizmet ve ürünlerinizi tanıtıcı makaleler ve blog makalede uygulanan anahtar kelimelerinizi linklendirme yöntemiyle sunulan backlinklerdir.

4. Sosyal imleme ! Sosyal ağlar internet ortamında web sitelerinin kaydedildiği faydalı bookmarking adreslerdir. Sosyal imleme yapılarak web adresinizin kısa tanıtıcı ve ilgi çekici yazılarla sitenize bağlantı oluşturulması yöntemiyle sunulan backlink çalışmalarıdır.

WeBMasteR
19.Ekim.2014, 15:24
Siz siz olun paketlerden uzak durun arkadaşlar. Bu çalışmaları yapıp da kendine seocuyum diyenler artık başka çalışmalara yönelmeli.

Google amca Penguen algoritmaları ile, böyle çalışma yapılan siteleri yerle bir etti.

Paranızla sitenize antiseo yaptırmayın. Aman ha!...