PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adwords'ta Hesap Yönetimi Nasıldır?kazanova21641
14.Ekim.2014, 23:16
Müşteri Merkezi üst düzeydir. MCC etkileyen şey tüm hesaplarını etkiler. Hiyerarşi MM> Hesap> Kampanya> ReklamGrubu> Reklamlar olduğunu. Google en Hesap, Kampanya ve Reklam Grubu seviyeleri üzerinde duruluyor. Sen e-posta adresi, şifre, ödeme bilgileri nerede olduğu hesap düzeyine aracılığıyla google ödeme. Hesap yönetimi tüm fikri organize olmaktır. Google organize AdWords hesaplarını seviyor. Google Yüksek Kalite Puanına sahip iyi organize hesapları ödüllendirir.


Eğer bütçeleme ve hedefleme yerlerde kampanya düzeyidir. Bir kampanya kurmak çok uzun sürmüyor. Ana fikir Kampanyalar altında olan tüm reklam grupları için geçerli ayarları belirtebilirsiniz olmasıdır. Sen en az 10.000 kampanyaları olabilir. Google, her reklam grubu bir tema olmalıdır oldukça kararlıdır. Anahtar kelimeler birbirleriyle ilişkili olmalıdır. Tema bu ilişki.


Kampanyalar üç tipi vardır: Arama ve Ağlar görüntüler; Sadece Ağ ara; ve yalnızca ağ görüntüler. Gerçek reklamlar ve anahtar kelime tetikler nerede olduğunu reklam düzeyidir. Reklam grubu aynı reklamları ve anahtar kelimeleri içerir. Bu başlangıçta grup temalar ve fikirler beyin fırtınası için iyi bir fikirdir.