PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima servisicengiz5230
21.Ekim.2013, 10:29
Web Adresi: klimaservisi.gen.tr
Sahibi: Cengiz
Hosting Sağlayan Firma: NATRO
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: Cengiz
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: wordpres
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler: Her marka ve model klima teknik servisi hizmetleri.


klima servisleri olarak deneyim ve tecrübesi ile İstanbul klima servisleri arasında yerini almaktadır ve bu doğrultuda size en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktadır.

Kurumsallaşmanın yanı sıra sizleri düşünen ve hedeflerimizi sizin ilkelerinize göre yönlendiren bir kuruluş olarak size; klima teknik servisi ısıtma-soğutma sisteminiz adına gerekli bir tavsiye.

https://www.klimaservisi.gen.tr/wp-content/uploads/2013/07/logo.png


Bir klima kullanımı esnasında herhangi bir sorun meydana getirmese de zaman içersinde (ör: ) mutlaka sorunlara gebe kalacaktır, siz bu gibi bir durum ile bire bir karşılaşmadan periyodik bakım sistemi ile önlem alabilirsiniz.

Şekilde görüldüğü üzere bir klima zaman içersinde hava ile irtibatı sebebi ile havada bulunan toza maruz kalır ve filtre alt yapısı hiçbir klima için bu tortu halinde levhaya nüfuz eden toz tortusundan kurtulmaya el verişli değiştir.

Altı aylık ve/veya 9 aylık yaptıracağınız bir klima bakımı size ilerde önünüze çıkan büyük maddi kayıp ile ancak altından çıkabileceğiniz bir sorundan muaf tutar.

klima teknik servisi arasında ismini markalaştıran kuruluşumuzun verdiği hizmetler arasında bulunan periyodik klima servisi (https://www.klimaservisi.gen.tr/) hizmeti ile hem ucuz klima servisi olanağı hem de kesin sonuç ile bu gibi bir durumdan kurtulabilirsiniz.

İstanbul hudutları içersinde her noktada Arçelik, Beko, Bosch, Daikin, Midea, Mitsubishi, Profilo markaları kapsamında yetkili teknik servis statüsünde hizmetlerimize klima montaj da dâhil olup diğer ürünler içersinde ücretlendirme kapsamında bu hizmeti sunmaktayız.

Mevcut bilgi/deneyim ile size hizmet veren kuruluşumuzun ücretlendirme ayrıcalıklarından ikinci el de dâhil olmak kaydı ile yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmeti uygun fiyata İstanbul klima montaj servisleri arasında bu şekilde elde edebilirsiniz. Diğer var olan klima bakım servisi arasındaki fiyat farkımız bize resmi bir işletme olarak attığımız kurumsallaşma yönündeki adımların bir ispatı olarak yansımaktadır.

Verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetlerimiz her zaman müşteri odaklı olup müşteri her zaman haklıdır politikası ile ilerlemektedir.

* İstanbul klima montaj servisi

İstanbul’un her tarafına 7 gün 24 saat olmak üzere tüm semt ve bölgelere profesyonel uzman ekip ile her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

WeBMasteR
21.Ekim.2013, 12:45
Tanıtım yazınızda, text link çıkışı, işinize en çok yarayacak anahtar kelime kalacak şekilde 1'e düşürülmüştür.