PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çarşı Pazar Vaktivehmi
10.Ekim.2014, 21:59
https://i.imgur.com/qCK4ySy.jpg

Çarşı Pazar Vakti

2000 yılında başlayan geleneksel ticaret hayatımızı, 2005 yılında Gittigidiyor ile internet ortamına taşıdık. Online alışveriş tecrübemize şimdi carsipazarvakti.com adresiyle devam ediyoruz.

Güvenilir, deneyimli ve insan odaklı hizmet anlayışımızı paylaşmaya yıllar önce başladık ve binlerce kişiye ulaştık. Kaliteli hizmetimizi, kıymetli müşterilerimize yeni mecramızda sunuyoruz.

Sitemizde yüzlerce kaliteli markayı, ürün çeşidini bir arada ve uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Elektronik, beyaz eşya, telefon, saat, spor, kozmetik, hobi ve oyuncak ana başlıkları altında yüzlerce ürün çeşidini tek tıkla, kaliteli hizmetimizle kapınıza getiriyoruz.

carsipazarvakti.com u ziyaret ederek veya sosyal medyadan takip ederek özel indirimlerimizden ve kampanyalarımızdan kolayca haberdar olabilirsiniz.

Facebook - https://www.facebook.com/carsipazarvakti

Twitter - https://twitter.com/CarsiPazarVakti

Instagram - Instagram (https://instagram.com/carsipazarvakti)

Site: </title> <style type="text/css"> .drag-handle{ background-color: #03277C; } #interVeil{ position: absolute; background: #03277C url(img/site/); width: 10px; left: 0; top: 0; z-index: 5; visibility: hidden; filter:progid:DXImageTransform.Microsoft.alph (https://www.carsipazarvakti.com/)

carsipazarvakti.com