PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linkedin Profilinize Kapak Fotoğrafı Koyabileceksinizkazanova21641
09.Ekim.2014, 12:06
İş dünyasının en popüler sosyal ağ sitesi olan LinkedIn yeni bir özelliğini daha kullanıcılarının kullanımına açtı. Aslında sadece ücretli olarak kullanılabilen bir özelliğini tüm kullanıcılarına açtı diyebiliriz.


LinkedIn çeşitli kullanıcıları paketleri sunuyor. İsteyen herkes siteye üye olabiliyor fakat profilini daha fazla geliştirmek isteyenler için çeşitli Premium paketler alma imkanı var. Bu sayede profiliniz daha göz önüne çıkıyor ve iş bölümlerinde daha fazla gözüküyorsunuz. Genellikle çok profesyonel kişilerin tercih ettiği bu pakete bir süre önce kapak fotoğrafı özelliği de dahildi. Fakat LinkedIn yaptığı son yenilikten sonra bu özellik tüm kullanıcılara açıldı ve herkes profiline kapak fotoğrafı koyabilir bir hale geldi.


Artık tüm sosyal ağ sitelerinde vazgeçilmez olan kapak fotoğrafını bundan sonra LinkedIn'de de sorunsuz kullanabilirsiniz. Üyelerin tasarım ve kişilik farklarını ortaya koyan bu özellik Twitter, Facebook vb. sitelerde olduğu gibi sayfanın en üst bölümünde yer alıyor.


Kapak fotoğrafı eklemek için profilinizi düzenlediğiniz butona tıklamanız gerekiyor. Henüz yeni olan bu özellik bazı hesaplar tarafından kullanılamıyor ama zamanla tüm hesaplar için aktif hale gelecektir.