PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hostinger - Yeni Servis - Ucuz SSL SertifikalarıHostinger TR
05.Ekim.2014, 12:50
Merhaba Hostinger Kullanıcıları,

SSL sertifikaları satmaya başladığımızı ilan etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Artık üye alanından (https://cpanel.hostinger.web.tr) SSL sertifikası sipariş verebilir ve web sitenize bir tıklama ile kurabilirsiniz.

SSL Premium ve Business plan kullanıcılarımız için mevcuttur. Sitenize SSL sertifikasını kurmanın en kolay yolunu da sunuyoruz, hiçbir teknik bilgi gerekli değildir! Dahası - yıllık yalnızca $10.50'a en ucuz SSL sertifikasını (Comodo.com PositiveSSL) sunuyoruz. Basitçe bu 4 adımı takip edin:

1. https://cpanel.hostinger.web.tr adresinden SSL sertifikası satın alın.
2. SSL sertifikanızı onaylayacak ve aktifleştireceğiz. (genellikle 1 iş günü)
3. SSL aktivasyon kodu içeren özel bir e-posta alacaksınız. Özel bağlantıya tıklayın ve kodu girin, daha sonra SSL'inizin Comodo.com kaydı tarafında tamamen aktifleştirilmesi için 6-12 saat bekleyiniz.
4. Son olarak hosting hesabınızın "SSL" kısmına gidiniz veya basitçe "Kur" simgesine tıklayınız ve sertifikanız 1 dakika içerisinde kurulacaktır.

Bu kadar - şimdi web sitenize https:// protokolü ile ulaşabilirsiniz, daha yüksek arama motoru sıralamalarının tadını çıkartın ve ziyaretçilerinizden daha fazla güven kazanın.

*** SSL bağlantısı şimdi web siteleri için neden önemli? ***
SSL sertifikaları artık Google sıralamanızı yükseltiyor! 6 Ağustos 2014 tarihinde Google, HTTPS şifrelemesinin -sadece SSL sertifikaları ile mevcut- arama sırlamasında ve SEO'da pozitif etkisinin olacağını resmi olarak ilan etti. Web siteniz için en iyi sıralamayı elde etmek son derece önemlidir. Google bugüne kadar dünya'nın en popüler arama motorudur ve kişisel web siteleri ve özellikle e-ticaret siteleri de dahil olmak üzere trafiğin çoğunluğu sitelere Google tarafından getirilmektedir.

Basitçe anlatmak gerekirse: Web sitenizde SSL'e sahip olmak iyi bir şey. SSL HTTPS ile şifreleme sunmakla beraber ziyaretçilerinizin gizliliğini ve verilerini de koruyor; aynı zamanda bütünlüğü de sağlıyor, böylece siz ve sizin müşterileriniz web sitenizdeki verinin kurcalanmadığını biliyor.

Servislerimizi kullandığınız için teşekkür ederiz,
Hostinger Türkiye
301 Moved Permanently (https://hostinger.web.tr)


https://www.hostinger.web.tr/images/logo-tr.png