PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hidrolik Sistem ve Hidrolik Ünite Sistemlerinde Kaya Hidrolik GüvencesiCemreSeo
05.Ekim.2014, 08:53
1993'den bugüne yılların verdiği sektör tecrübesi, 2010 yılında temelde teknoloji, inovasyon ve müşteri odaklı satış ve servis felsefesiyle Kaya Hidrolik & Pnömatik ismi ile kurulmuştur.
https://www.umutacar.com.tr/images/haberler/hidrolik_sistem_ve_hidrolik_unite_sistemlerinde_ka ya_hidrolik_guvencesi_h1863.jpg


Kaya Hidrolik & Pnömatik, hidrolik ve pnomatik sistemlerin proje tasarımlarında uyum, performans ve verimlilik yönünden en ideal uygulamaları geliştirmektedir. Sistem Proje Tasarımlarının gerek ürün gerek satış gerekse satış sonrası servisini profesyonel kadrosu ile şekillendirmekte ve farklı seçenekler sunmaktadır.
Kaya Hidrolik & Pnömatik, hidrolik silindir (https://kayahidrolik.com.tr/altkategoriler/hidrolik-silindir/51.html), Hidrolik Lift Sistemlerinde yenilikçi ürünler ile hizmet vermektedir.

Kaya Hidrolik & Pnömatik, Hidrolik Grubunda; başta Hidrolik Pompalar olmak üzere Hidrolik Sistemleri (https://kayahidrolik.com.tr/kategoriler/hidrolik-grubu/1.html), hidro motor, direksiyon beyni, hidrolik ünite (https://kayahidrolik.com.tr/kategoriler/uretim/44.html)yağ soğutucuları, filtreler, yön kontrol valfleri, yardımcı valfler, hidrolik kep piston, bağlantı elemanları, tesisat boruları, honlanmış borular, rot borular, krom kaplı miller, indüksiyonlu miller, hortum ve hortum rakorları ve aksesuarlarının satış, Hidrolik Malzeme (https://kayahidrolik.com.tr/kategoriler/uretim/44.html)satış sonrası servis ve proje hizmetini vermektedir.

2014 Yılı başlarından beri sektörün marka firmaları; Kuhnke (https://kayahidrolik.com.tr/markalarimiz/kuhnke/3.html) , Loxeal Engineering Adhesives (https://kayahidrolik.com.tr/markalarimiz/loxeal/1.html), TPC Pneumatics (https://kayahidrolik.com.tr/markalarimiz/tpc/4.html), CJACK (https://kayahidrolik.com.tr/markalarimiz/cjac/7.html), Solvac (https://kayahidrolik.com.tr/markalarimiz/solvac/5.html), Goldstone (https://kayahidrolik.com.tr/markalarimiz/goldstone/2.html) ve SKP (https://kayahidrolik.com.tr/markalarimiz/skp/6.html)’nin teknik servis hizmetleri ve bayiliğini Kaya Hidrolik & Pnömatik yürütmektedir.

Kaya Hidrolik & Pnömatik her zaman en kaliteli ürünü en uygun koşullarda müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Bu sayede firma gerek stoktaki gerekse stok dışı ürünleri talep doğrultusunda sorunsuz yönetebilmektedir.

Müşteri Memnuniyetini prensip olarak kabul eden Kaya Hidrolik & Pnömatik proje-sistem tasarımı, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini hassasiyetle sürdürmektedir. Müşteri taleplerine en kısa sürede, en uygun ürün ile cevap veren Kaya Hidrolik & Pnömatik, ürünlerin performansını değerlendirip, gelen talepler doğrultusunda teknolojik yenilikler sunmaktadır.

Siz Değerli Müşterilerimizi web sitemiz kayahidrolik.com.tr (www.kayahidrolik.com.tr) ‘ye bekleriz.
Konya’da Bizim Misafirimiz Olun Hizmetlerimizi Yakından Görün.
İrtibat Tel: +90 332 235 2005 Mail: [email protected]