PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evlat istiyorum, Anne Forumuseoaga
02.Ekim.2014, 17:08
Merhaba anneler ve anne adayları sizler için açılmış olan yeni web sitemizi tanıtmaktan gurur duyarız. Hergün gelişen ve değişen internet aleminde hemen hemen her konuda bir site mevcut, Yaptığımız araştırmalarda anne adayları ve annelere yönelik içerik üreten fazla site olmadığını gördük ve bu açığı gidermek amacıyla sizler için evlatistiyorum.com sitesini kurduk.

Sitemizi ziyaret ederseniz zaten anneler ve anne adayları için gerekli olan her türlü konu mevcut, lakin biraz sitemizin özelliklerinden bahsetmekte fayda var. Günümüz anneleri artık çok araştırmacı ve bilgili herşeyin en doğrusunu bulmaya çalışan kendisinin ve çocuğunun sağlığını düşünen annelerimiz için Anne rehberi başlığı altında Hamilelikte Sağlık , psikoloji, spor ve bebek gelişimi gibi kendinizi ve bebeğinizi ilgilendiren konularda bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ancak günümüzde her anne adayı eşinden ya da kendisinden kaynaklanan sağlık sorunlarından dolayı anne olamıyor. Bu ailelerimiz için Tüp bebek ile ilgili her konuda bilgiyi bulabilecekleri hastalık dallarını belirten konular açtık. Lakin sağlık durumlarından dolayı tüp bebek dahi yaptıramayan ailelerimizde ülkemizde mevcut. Tüp bebek merkezlerinde bu ailelere genellikle evlatlık çocuk almaları tavsiye edilir. Ancak aile ve sosyal politikalar bakanlığı gelir düzeyi çok iyi olmayan ve borcu bulunan ailelere çocuk vermemektedir. Bu ailelerimiz içinde kişiler arası evlat edinme yasasından yararlanabilmeleri için ilan verebilecekleri konu başlıkları açtık. Peki çocuk sahibi olduk ya çocuğunuza nasıl isim vericez telaşesi başlayabilir sizleride unutmadık merak etmeyin kız ve erkek bebekler ayrı ayrı olmak üzere A harfinden Z harfine kadar en güzel bebek isimleri listesini hazırladık...

Kısaca sitemizin özelliklerinden bir kaç tanesinden bahsettik daha fazlasını görebilmeniz için sizleri evlatistiyorum.com sitesine bekleriz.