PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Nesil İmza Logolarvehmi
01.Ekim.2014, 17:34
https://i.imgur.com/R3d6f9R.jpg

Yeni Nesil İmza Logolar

Büyük şirketler her alanda en iyisini yapmak ister ve yaptıkları işlerle akılda kalmak en büyük hedefleridir. Görsellik yönünden akılda kalıcılık daha fazla olduğu için her şirketin bir logosu olmalıdır. Burada da şirketlerin yardımına logo tasarımı (https://www.logotasarim.com/) koşuyor. Şirket sayılarının gün geçtikçe artması ve şirketlerin her alanda birbiriyle mücadele içine girmeyi çalışması logoların önemini de bir hayli attırdı. Logoların ne kadar akılda kalıcı olduğunu fark eden şirketler tasarımlar için büyük yatırımlar yaptılar ve en güzel en uyumlu logoyu kendilerine yapmaya çalıştılar.

Logolara görsel imza dememiz doğru olacaktır herhalde. Şirketler yaptıkları işlerden sonra ya isimleriyle ya da kurumsal kimlik tasarımları ile akılda kalırlar. Bu işlerin tasarımı ile uğraşan büyük firmalar ve serbest grafikerler oldukça çoktur. Sektör de büyük gelişme yaşandığı için böyle bir iş alanı da açılmış oldu. Logo yaptıracağınız zaman dikkat etmeniz gereken hususlardan biride yaptığınız iş ile uyuşmasıdır. Kullanılan sembolleri özenle seçip insanların aklına yerleştirmelisiniz. İnsanlar o sembolleri gördükleri zaman aklınıza ilk sizin şirketiniz gelecektir bu sayede. Eğer kurumsal kimlik tasarımı (https://www.logotasarim.com/)nızda size uymayan semboller kullanırsanız akılda kalma şansınız düşecektir.

Siz de kendi logonuzu tasarlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz bazı programlar şunlardır: Mylogo Maker Proffesional, AAA Logo. Bu programlarda bulunan hazır şekiller ve semboller ile rahatlıkla kendi logonuzu oluşturmanız mümkündür ancak unutmamalısınız ki yaptığınız iş profesyonel olmayacağı için güzel sonuçlar beklemeyin.

logotasarim.com