PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Call Centervehmi
30.Eylül.2014, 13:13
https://www.bluecom.com.tr/img/logoyuksek.jpg

Call Center

Call center (https://www.bluecom.com.tr), firmaların ilgili oldukları kişi veya firma ile olan ilişkilerini devam ettirdikleri yazılım, donanım ve insan kaynakları bölümlerinden oluşan çağrı merkezi sistemine verilen isimdir. Firmamız çağrı merkezi işlerini sadece Türkçe dilinle hizmet vermek ile kalmayıp farklı dillerle de bu hizmetlerini sürdürebilmektedir. Firmamızın çağrı merkezi alanında hizmet verdiği diller; İngilizce, Almanca, Fransızca ve Dialek İsviçre Almancasıdır.

Firmamız çağrı merkezi hizmetleri ile müşteriyi memnun etmek adına büyük amaçları vardır. Müşterilerden gelen istekleri değerlendirme aşamasına alarak müşterinin firmamızdan beklentilerine göre hızlı çözümler üretmek firmamızın en önemli amaçlarından biridir. Bunun yanı sıra; müşterilere satış hakkında bilgiler vererek müşterilerin bilinçli bir şekilde hareket etmesini sağlamaktayız. Çağrı merkezi sistemimiz ile profesyonel ekip eşliğinde ürünler hakkında sorunları çözmekte de hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca firmamız müşterilere özel pazarlama etkinlikleri de düzenlemektedir.

Çağrı merkezi sistemi ile firmalar için yapmış olduğumuz uygulamalarda şunlardır: Satış sonrası destek, sipariş hattı, çağrı yönlendirme hizmetleri, sekreter hizmetleri, inbound ve outbound hizmetleri, tele satış, pazar araştırması, müşteri memnuniyeti ölçme, kurumsal ve bireysel olmak üzere müşteriyi her an bilgilendirmeye yönelik uygulamalarımız vardır. Bu sayede müşteriler firmamızdan daha verimli ve kaliteli sonuçlar almaktadır. Böylece müşterinin taleplerine kısa sürede yaratıcı çözümler üreterek onların taleplerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Firmamız profesyonel bir ekibe sahiptir ve gelişen teknolojiye ayak uyduran donanımları mevcuttur. Firmamızın müşterilerine sunduğu call center hizmetleri çeşitlidir. Müşterilere her alanda hizmet verip onların hizmet anlayışlarını teknolojik şekilde geliştirmelerini sağlamaktayız. Bu sayede bulundukları sektörde büyümelerini sağlayabiliyoruz. Çağrı merkezi hizmetlerimiz; telefon, mail, fax, sms, destek hattı olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimizi yedi gün yirmi dört saat müşterilerin bize her an ulaşabilmesi amacı ile yapmaktayız. Böylece müşterilere her zaman en doğru yerden ulaşıp taleplerine anında cevap vermekteyiz.

Firmamız yerli firmalarla olduğu gibi yabancı firmalarla da çalışmaktadır. Firmamız bu sayede daha geniş bir kitleye ulaşma hedefine ulaşmaktadır. Böylece hizmetimizin kalitesi de belli olmaktadır. Sizde çağrı merkezi sistemini kullanarak sektörünüzde hızlı bir şekilde büyüyebilir ve var olan hizmet anlayışını profesyonel ekip ve teknolojik hizmetlerimiz sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

bluecom.com.tr