PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moda Blogu - Balköpüğü TasarımSeOptimizasyon
29.Eylül.2014, 15:53
https://i.hizliresim.com/MlpGra.png
Çeşitli ödüller kazanarak bu alandaki başarısını kanıtlayan balkopugutasarim.com hayatın her anını kapsayan çeşitli paylaşımları ile sizlere son derece farklı bir konsept sunmaktadır. Kendisi grafik tasarımcı olan Merve Gizem Oluş tarafından hazırlanan moda bloğu (https://www.balkopugutasarim.com/)tarzındaki konsepte sahip olan Balköpüğü Tasarım sitesi hayatınıza küçük sihirli dokunuşlarda bulunacak farklı pek çok detaya sahip.
Site içerisinde internetten alışveriş yaparken faydalanabileceğiniz pek çok içerik bulunurken yine yurt dışından alışverişte kullanabileceğiniz güvenilir site linklerine de açıklamaları ile yer verilmektedir. Siteyi diğer kadın blogları (https://www.balkopugutasarim.com/)arasından ayıran en önemli farkı ise kesinlikle blog sahibi olan Merve Gizem Oluş tarafından denenen ve beğenilen içeriklere yer verilmesi ve okuduğunuz şeyleri beğendiğiniz halde sizin de temin edebileceğiniz detaylara yer verilmesidir.
Özellikle de dekorasyon konusunda internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen ancak bunun için güvenilir siteler ve özgün fikirler arayan kişiler için zengin bir kaynak rolü üstlenen site kişiye özel çerçeveler gibi farklı içerikleri ile öne çıkmaktadır. Sitede yer alan kendin yap (https://www.balkopugutasarim.com/)bölümünde ise yapımları son derece açıklayıcı bir şekilde tarif edilen yaratıcı fikirlere yer verilmektedir. Bu sayede satın almanız halinde çok yüksek tutarlar ödemeniz gereken birbirinden renkli ürünleri evde hobi haline getirerek çok daha düşük maliyetlerle sahip olmanıza yardımcı olunmaktadır. Yorum bölümünden site sahibi ile birebir iletişime geçebileceğiniz sıcacık bir paylaşım merkezi arıyorsanız sizi de balkopugutasarim.com adresine davet ediyoruz.