PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taşyünü Tavan Nedir ?wanted21
23.Eylül.2014, 18:22
Taşyünü tavan (https://asmatavann.com/tasyunu-asma-tavan/) yalıtım açısından faydalı ve herkes tarafından bilinen güzel bir kaplamadır. Bu kaplama genellikle dekoratif olarak bilinir yalnız bu kaplamanın bir çok özelliği mevcuttur. Ses ve ısı yalıtımını da olabildiğince faydalıdır. Taşyünü tavan yapımında bazal taşının ezilmesi, toz haline getirilip daha sonra kimyasal maddeler ve geri dönüşümlü çöp maddeleri ile harmanlanması ile oluşur. İnsan için asla bir zararı olmayı yalıtım ve dekoratif özelliğe sahip bir kaplamadır. Daha sonra dekoratif şekiller verilir ve monteleme zamanına geçilir. Bu tavanın görünüş açısından başka birçok faydasından bahsedilebilir. Bunların başında hijyen, akustik,ısı izolasyonu, yangın ve neme karşı dayanıklılık vb sayılabilmektedir. Bunlar dışında daha deminde söylediğim gibi şık ve estetik bir görünümü ile de büro ve evlerinizi çok şık bir hale sokmanız mümkün.
Antalya Taşyünü tavan (https://asmatavann.com/tasyunu-asma-tavan/)ın bir diğer faydalı özelliği ise, ışık iletimini sağlayan özelliği ile elektrik tasarrufunuzu sağlamak onun en önemli özelliğidir.
Bu da bir asma tavan olması sebebiyle, hızlı ve ekonomik olarak temin edilebilir.Bu tavan tipi için bir çok çeşit desen ve renk olanağı mevcut.Ses emilimi için özel delinmiş tavan yapısı, düzensiz ve kabartmalı bir yapı sayesinde ses yalıtımı sağlayan özel tasarımlar bunlardan bazılarıdır.
Aynı zamanda taşyünü asma tavanlar ısıya gereğinden fazla dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde kolay kolay ev veya ofisinizin ısısını kaybetmez. Bu tavan tipinin kullanım ömrü uzundur. Küf, rutubet olmaması insanlar tarafından seçilen en önemli özelliklerinden birisidir. Böcek ve organizmaları barındırmaz bir yapıya sahiptir.Antalya Taşyünü tavan ustası (https://asmatavann.com/tasyunu-asma-tavan/) Ta (https://asmatavann.com/tasyunu-asma-tavan/)