PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Adwords'un Faydaları Nelerdir?kazanova21641
16.Eylül.2014, 20:15
Google Adwords'ü diğer reklam firmalarından ayıran en önemli özellik alt yapısının Google'a ait olması ve bu özelliği sayesinde reklamların daha fazla kişiye ulaşmasıdır. Gün geçtikçe firmaların vazgeçilmezi olan bu reklam firması ile daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak mümkündür.


Google Adwords de yapılan reklama tıklama başı ücret ödersiniz.Bu özellik az bir miktarla çok ve kaliteli müşteriye ulaşmak isteyen firmalar için çok faydalıdır.Yani belli bir ücret değil reklamınıza yapılan her tıklama başına ücret ödersiniz.Bu sayede reklamınızdan en iyi şekilde faydalanır, boş yere para ödemek zorunda kalmazsınız.


Üstelik Google Adwords ile sadece normal sitelerde değil arama sonuçlarında da sitenizin reklamı yer alır.Bu sayede örneğin wordpress temaları satıyorsanız wordpress temaları kelimesinde üst sırada çıkabilir,reklam firması iseniz reklam firması kelimesinde seo ihtiyacı olmadan üst sıralarda olabilirsiniz.Bu da hem satıcı hem de alıcı için zaman, güç ve para dan tasarruf anlamına gelir.

Google istatiklerini ve reklamın getirisini inceleyerek reklam ücretinde ve diğer ayarlarında ekleme yada düzenleme yapmanız mümkün bu reklam sahipleri için çok faydalı bir özelliktir buda Adwords ‘ü diğer reklam firmalarından bir üst sıraya çıkartıyor.