PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Platinium Server - Taş Gibi YepYeni ServerEmrecan39
12.Eylül.2014, 13:58
Merhabalar,

Tahmini 1 hafta öncesinde, platinium server'in alt yapısını komple yenilemeyi düşünmüştük ve anında işlemlere başladık yep yeni bir server satın alarak eski makinemize göre cok daha sağlam bir alt yapı yapmaya karar verdik. Öncellikle Türkiye lokasyon'u tercih ettik. Tüm müşterilerimizin makinenin özelliklerinden faydalanabilmesi için Quad Xeon işlemcisini seçtik, Hosting paketlerimizin ücretini gözle görülecek derecede indirdik...


# Paketlerimizin Fiyatları #

- Web Hosting Paketimiz -

https://i.hizliresim.com/B9XBAV.png


- VDS Sunucu Paketimiz -

https://i.hizliresim.com/ozQM6Q.png

| Önemli |: VDS Serverlerimiz bu aylık %10 indirimi mevcuttur.

Çoğu arkadaşlarımız elbet sunucularımızın güvenliligi hakkında bilgi almak isterler diyerekten yeni makinemizde bir test videosu hazırladık. Gerçekten yararlı oldu çünkü makinemizde cok özel bir güvenlik duvarı oluşturduk ve Türkiyedeki en büyük firmaların bile bu duruma cesaret edemeyecegini belirtmek isterim.# Sunucu Güvenlik Testi #

ugsOjfjY6cI


# Video Gözükmüyor ise Buraya Tiklayın
(https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ugsOjfjY6cI)

Video'da izlediginiz gibi makinelerimiz son derece sağlam ve kalitelidir. Video'daki web sunucusu apache'dir. Makinemiz aslında litespeed fakat kurulumu henüz bitmemiştir. Bugün bitmesi planlanmaktadir. Litespeed oldugunda zaten sunucuyu geçmek imkansız hale gelecektir.


Makinelerimizin Temel Bileşenleri

Web Server : Litespeed
Web Control : cPanel ( Türkçe )
Location : SH Datacenter Turkey
Cpu : Quad Xeon - 8 işlemci# İletişim & Yararlı Linkler #


Müşteri Paneli (https://www.platiniumserver.com/index.php) | Firma Bilgileri (https://www.platiniumserver.com/hakkimizda.html) | Hesap Bilgilerimiz (https://www.platiniumserver.com/banka.html) | Teknik & Sunucu Resimleri (https://www.platiniumserver.com/server.html) | Referanslarımız (https://www.platiniumserver.com/referanslar.html)Platinium Server'Dan Nasıl Alışveriş Yaparım ?
(https://www.youtube.com/watch?v=7TOchBjmppQ&feature=youtu.be)

Web : Platinium Server - İnternet Hizmetleri (https://www.platiniumserver.com/)
Gsm : 05423767450
Skype : oguzhan.tht / platiniumserver
Mail : [email protected]
Ys : Belgemiz henüz onaylanmamiştir. Lütfen belgelerimize göz atınız | Resim 1 (https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p403x403/10251903_311081165709100_2411126388292950363_n.jpg ) - Resim 2 (https://www.hizliresimyukle.com/images/2014/05/01/340be03.png)