PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Keçiören Satılık Dairemetropolfrm
05.Eylül.2014, 20:11
Ankara da son 10 yılın en gözde yerleşim yerlerinden olan ve her geçen gün daha çok gelişme gösteren Keçiören ilçesi bu gelişmeler ile her geçen gün daha çok büyümeye devam ediyor. Yapılan incelemeler de Keçiören satılık daire konusunda Ankara’nın en çok talep gören yerleşim yerlerinden biri olması ve Ankara’nın genel gürültüsünden ve sanayileşmeden uzak bir noktada olduğu için halkın ilk talepleri arasında yer alıyor. Keçiören emlakçı birliği ile görüşmelerimiz de gayrimenkul fiyatlarının tavan yaptığını ve ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihinin Keçiören olduğunu belirttiler.
KELEPİR KEÇİÖREN SATILIK DAİRE İLANLARI
Ankara Keçiören satılık daire (https://www.evkolay.net/satilik-daire/ankara/kecioren) ilanlarını yayınlar yayınlamaz yoğun talep aldıklarını bildiren emlakçılar sadece Keçiören satılık daire konusunda değil Keçiören kiralık daire (https://emlakhaberci.net/login/=) ve Keçiören satılık dükkan konusunda da oldukça fazla talep olduğunu ve bu talepleri karşılamak için sürekli müteahhitlerin yeni projeler başlatarak gayrimenkul satışlarını kendilerine verdiklerini ve Keçiören satılık dükkan ilanlarını yayınlamaya bile gerek kalmadan, inşaat başlar başlamaz satıldığını belirten, Keçiören emlakçıları, bu konuda Türkiye’nin en hızlı satış gerçekleşen ilçelerinden olduklarını ve önümüzde ki 10 yılda da bu istikrarı koruyacaklarını ve sadece Keçiören satılık dükkan konusunda değil Keçiören kiralık daire konusunda da yeni yaptırımlara gittiklerini belirtiler.
YENİ EVLİLERE KEÇİÖREN KİRALIK DAİRE
Özellikle yeni evli çiftlerin Keçiören kiralık daire ilanlarına yoğun ilgilerinin olduğunu söyleyen yetkililer, Keçiören hep refah yaşamak ve huzurlu olmak için oldukça güzel bir Ankara ilçesi olduğunu bildirdiler. Keçiören kiralık daire ilanlarının diğer Ankara ilçelerine göre daha uygun kiraya verildiğini bildiren yetkililer kaliteli ve huzurlu yaşam için sadece kiralık değil Keçiören satılık daire konusunda da oldukça yoğun olduklarını belirten emlakçılar en çok talebi son yıllarda Keçiören satılık dükkan ilanlarına aldıklarını belirtiler.
SAHİBİNDEN KEÇİÖREN SATILIK DÜKKAN
Keçiören de dükkan sahibi olmak isteyenlerin genel olarak ya temelden kendilerinden satın aldığını yada direk mal sahibi ile alış veriş yaparak dükkanları satın aldıklarını belirten emlakçılar, Keçiören de satılık dükkan bulmanın zor olduğunu ve alacakların, karşılarına çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeleri gerektiğini söylediler.