PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TomatoCart, Ücretsiz, Açık Kaynak E-Ticaret ScriptiWeBMasteR
04.Eylül.2014, 09:32
E-Ticaret sitesi için ücretsiz içerik yönetim sistemi arıyorsanız TomatoCart, açık kaynak e-ticaret scriptini deneyebilirsiniz.

Şu an stabil olan sürümü TomatoCart V1.1.7 demo adreslerini ve download adreslerini aşağıda bulabilirsiniz.


--------------------------------------------
* Username: admin
* Password: admin
--------------------------------------------
[/url]https://www.tomatocart.com/images/store_admin.png (https://demo.tomatocart.com/admin)Administration (https://demo.tomatocart.com/admin) Panel301 Moved Permanently (https://demo.tomatocart.com/admin) https://www.tomatocart.com/images/store_front.png (https://demo.tomatocart.com/)Store (https://demo.tomatocart.com/) FrontWelcome to TomatoCart Demo Store! - TomatoCart Demo Store (https://demo.tomatocart.com)Şu an beta aşamasında olan TomatoCart V2.0 sürümünün demo ve download adreslerini aşağıda bulabilirsiniz.
TomatoCart V2.0 alpha Demo. * Username: admin
* Password: admin
--------------------------------------------
https://farm8.staticflickr.com/7100/6946979418_f1b093f383_m.jpg (https://toc2.tomatocart.com/admin) Administration (https://toc2.tomatocart.com/admin) Panelhttps://toc2.tomatocart.com/admin https://farm6.staticflickr.com/5191/6946961118_7588288cfe.jpg (https://toc2.tomatocart.com/)Store ([url]https://toc2.tomatocart.com/) Fronthttps://toc2.tomatocart.com


TomatoCart v2.0'da eklenicek en önemli özellik ise Katalog modu yani satış yapmadan sadece ürün gösterimi yapabilmemizi hiç bir eklenti olmadan sağlıyabiliceğiz. Eğer beta sürümünün bitmesini beklemek istemiyorsanız,TomatoCart V1.1.7 sürümünün eklentiler bölümünde Katalog modu eklentisi Ücretli olarak satın alabilirsiniz.Unutmadan Türkiye'de TomatoCart kullanımı oldukça az ve Türkçe destek sitesi bulunmamaktadır. TomatoCart sitesinde Türkçe destek bölümü bulunmakta, ancak yardım eden insan sayısı çok az. Açtığınız konulara aylarca cevap gelmeyebilir. Lütfen kullanmak istiyorsanız bunları göz önünde bulundurun.