PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yıllık 15TL'ye Sınırsız Hosting Hizmeti (Önce Hizmet Sonra Ödeme)Phokaia
30.Ağustos.2014, 00:12
Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki sınırsız hosting hizmeti diyoruz çünkü sınırsız hosting hizmeti sunuyoruz 10mb 100mb 1gb 10gb 100gb değil sınırsız trafik sınırsız mail sınırsız subdomain sınırsız depolama alanı kısacası sınırsız...


Biz Kimiz?
PHOKAIA Web Tasarım küçük büyük esnafa 01.10.2014'den itibaren Web Tasarım Hizmeti sunacak küçük bir Web Tasarım Firmasıdır. 01.10.2014 Tarihine Kadar YS Belgemiz Bulunmamakta..Peki nasıl oluyor da bu hizmeti yıllık 15TL'ye veriyoruz?
Bizim asıl işimiz Web Tasarım bu neden ile hosting satışları siz değerli müşterilerimizin ayağını alıştırmak amacı ile sunacağımız bir hizmet yani hosting hizmetini bu fiyatlara sunabiliyor olma nedenimiz hosting hizmetini kar amaçsız sunmamızdır.


Hosting Özellikleri

Tüm müşterilerimize tek bir hosting paketi sunmaktayız SINIRSIZ.
Fakat daha önce de belirttiğimiz gibi asıl işimiz Web Tasarım olmasından dolayı hosting paketlerimizde cpanel bulunmamakta bu sorunu da sizlere güvenilir ekibimiz ile 7/24 hizmet sunarak aşıyoruz.

Nasıl mı?

Örnek:
Siz bizden bir hosting hizmeti satın aldınız yazılımınızı hostinge kurmak için veritabanına ihtiyacınız var
Bu durumda ya 7/24 telefon numaralarımızdan ya 7/24 Online Destek hattımızdan ya da ([email protected]) Mailimizden talebinizi bize iletiyorsunuz bizlerde 5dk ile 30dk arasında talebinizi yerine getiriyoruz Sizde belirtilen kullanıcı bilgileri ile birlikte phpmyadmin'e, maile vs rahatlıkla giriş yapıyorsunuz..
Peki Hosting Fiyatlarımız Hep Aynı Mı Kalacak?
Şimdilik Hosting fiyatlarında bir değişiklik yapmayı düşünmüyoruz fakat yılbaşından itibaren cpanel hizmeti de sunmayı planlamaktayız o zaman belki fiyatlarda cüzi bir artış olabilir (Olmayadabilir )Peki Bize Nasıl Güveneceksiniz?
Ne yazık ki size şöyle bir güvence sunuyoruz diyemiyoruz.
Fakat bizimle çalışmaya başladıktan sonra eminiz ki birdaha başka bir firma ile çalışmak istemeyeceksiniz..
Ödeme Seçeneklerimiz:

1- Paypal
2- Banka Havalesi (+3TL Fiyat Farkı)
3- Sanal Pos (Yakında...)


Not: Güven Sorunu Yaşayan Müşterilerimize 3 saat içerisinde ödemeyi yapacağını belirtmesi halinde önce hosting hizmetini sağlıyoruz sonra ödemeyi alıyoruz...
İletişim:
Mail: [email protected]
Skype: phokaiaweb
Telefon: 0507 713 77 10


Online Destek Ve Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın (https://www.canliyardim.co/client/c.aspx?mid=11227&code=4546064rcgux155qz5m5xed3pcdbe45)