PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WordPress SDC Sağlık Haberleri BotuWeBMasteR
04.Mart.2014, 17:14
SDC Sağlık Haberleri Botu Botu Özellikleri


Resimleri sunucuya kayıt eder.
3 adet özel alana ihtiyac duymaktadır. ( resim , kaynak )
Resimleri özel alanı ile görüntüleyebilirsiniz.
Kaynak adında bir özel alan mevcut buda kaynak sitenin linki mevcut eğer kaynak belirtmek isterseniz daha sonra işinizi kolaylaştırır.UYARI ! : WordPress veritabanı ön ekiniz ( wp_ ) değilse size ait kategorileri görüntüleyemezsiniz.

UYARI ! : Şunu belirtelim eğer temanızda yukardaki özel alanlar kullanılmıyor ise veya öne çıkartılmış görsel kullanıyorsanız denemeyin çalışmaz, resimler görünmez, malzemeler sıralanmaz vs.

NOT : Ücretli herhangi bir hizmet vermemekteyiz, Lütfen daha kaliteli hizmet ve daha fazla bot için lütfen site altındaki bağış butonunu kullanarak gönlünüzden ne geçiyorsa bağış yapın.

SDC Sağlık Haberleri Botu Kullanımı ve Kurulumu


Konu altındaki sunucuların herhangi birisinden bot için gerekli dosyasyı indirin.
RAR arşivi içerisindeki ? SaglikHaberleriBotu ? klasörünü FTP programı ile sunucunuzda ? /wp-content/plugins ? bölümüne atın.
WordPress admin panelinde, eklentiler sayfasından ? SDC Sağlık Haberleri Botu ?nu aktifleştirin
WordPress admin panelinde, ayarlar sekmeksinde botu göreceksiniz artık kullanabilirsiniz.SUNUCU 1 (https://app.box.com/s/dz4b4ctb4h4ynlvxjo18) - SUNUCU 2 (https://yadi.sk/d/g9dAdmx_GCefK) - SUNUCU 3 (https://www.dropbox.com/s/0tvi2ngdlvackfv/Wordpress-SDC-Saglik-Haberleri-Botu.rar) - KAYNAK (https://webinyo.com/wordpress-sdc-saglik-haberleri-botu.html#axzz2qb0o82kb) - VİRÜS TOTAL (https://www.virustotal.com/tr/file/941b1d2c0a7ea294792e69aa2a0e7729b96e527069e955c72b fada6df6e64c1a/analysis/)Kaynak (https://www.webmasterlord.net/wp-eklentileri/1250-wordpress-sdc-saglik-haberleri-botu-new-post.html)