PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buharlı Temizlik Makinesibuhargucu
22.Ağustos.2014, 17:16
Buharlı temizlik robotu ile dünyanın temizlik ekipmanını kullanmadan tek bir cihaz ile evinizde, ofisinizde rahatlıkla buharın vermiş olduğu teknoloji ile eşsiz temizlik yapma imkanına sahipsiniz.

Buharlı temizlik makinesi ile hiçbir kimyasal ürüne ihtiyaç duymadan eviniz de her ortamın içinde temizlik yapabileceksiniz. Ürünümüze çok çabuk alışacak zor vazgeçeceksiniz. Evinizde sadece tek bir cihazı kullanarak her yerin temizliğini yapabileceksiniz. Buharlı temizlik makinesi (https://buharlitemizlikmakinesi.blog.com) cihazını kullanıma hazır hale getirmek için ürünün aksesuarlarına ihtiyaç duymaktasınız. Temizlik sırasında kullanacağınız aparatlar ürünümüzün yanında gelmektedir. Buhar kazanının emniyet kilidini açın ve kazan dolana kadar temiz su doldurun. Bu işlem bittikten sonra emniyet kilidini tekrar emniyetli bir şekilde kapatın. Su filtresi haznesini sapıtan tutarak yerinden çıkarın ve su filtresi soketini çıkarın ve filtre haznesini maksimum seviyeye gelene kadar doldurun. Suda çalışma sırasında oluşabilecek köpüğü engellemek için köpük önleyici sıvıdan bir kapak suyun içerisine ekleyiniz. İşte bu kadar kullanımı basit bir üründür.

Buharlık temizlik (https://buharlitemizlikmakinesi.blog.com) ürünümüz 5.0 seviyesinde bar güç üreterek sizlere maksimum temizlik imkanı tanımaktadır. Cihazın üretmiş olduğu 140 derece basınçlı sıcak su buharı ile evinizde, işyerinizde derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Ürünümüzü başlıca mutfak, banyo, lavabo, fayans, derz araları, gündelik giymiş olduğunuz kıyafetler, yastık, yorgan gibi eşyalarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Buharl (https://buharlitemizlikmakinesi.blog.com)

erkolay
14.Mart.2015, 15:19
Tebrik ederim. Makale, ilk sayfada çıkıyor.