PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Century 21 - Century21PrivateSeOptimizasyon
21.Ağustos.2014, 05:20
https://century21private.com/wp-content/themes/emlakm1/images/logo.png
1971 yılında Amerika'da doğmuş, kurumsal Gayrimenkul satışının lideri, dünyanın en yaygın ve tanınmış franchising markasıdır. 49 ülkede 8000'i aşkın franchise ofisi, yaklaşık 145.000 çalışanı ile dünyanın en yaygın ve tanınmış Gayrimenskul markasıdır. 2000 yılında Dünya'nın en hızlı gelişen 10 franchise kuruluşu içersinde Burger King ve McDonalds'ın ardından 3. sırada yer almış, Gayrimenkul sektöründe ise 1 numaralı marka ünvanına layık görülmüştür.
Dünya'da 'Gayrimenkul sektöründe aklınıza ilk gelen marka hangisi' 'Gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren hangi markaları duydunuz' 'Önümüzdeki yıllara gayrimenkul alım satımında hangi markayı tercih edersiniz' soruları sorulduğunda verilen cevaplar arasında ilk sırada CENTURY 21 yer almaktadır.
Türkiye'de Century21, Century21 Private
Century 21 (https://century21private.com/)ailesine ilk Merhabamız 2005 yılı itibariyle başladı. Proje satışı ile başladığımız bu sektöre şuan century21 (https://century21private.com/)Private ofisi olarak devam etmekteyiz. Turizm, İnşaat ve Otomotiv sektörlerindeki faaliyetlerimize, her zaman var olduğundan dolayı yeme-içme gibi zaruri bir ihtiyaç olan barınma ihtiyacının, standartları ve kalitesi yüksek Century21 bünyesinde devam edip, dünya standartlarında hizmet vermek hedefindeyiz.
Century21 organizasyonunun itici gücü hizmet verdiğimiz alıcılar, satıcılar, eğitim ve pazarlama stratejilerimizden yararlanan tüm çevremizdir. Memnuniyetinize önem verir ve bunun için profesyonel ve kişisel çaba harcarız. Ofisimizde eğitimli danışmanlar ve deneyimli aracılardan hizmet alırsınız. Gayrimenkulün bulunmasından tapu işlemlerine kadar tüm aşamalarda uzman müşteri temsilciniz hizmetinizdedir.