PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İddaa Tahminleri Sitesi Hepsi TahminSeOptimizasyon
14.Ağustos.2014, 17:00
https://www.hepsitahmin.com/Tema/Vertec/img/logo.png
Site Adı: Hepsi Tahmin (Türkiye'nin Kazandıran İddaa tahmin Sitesi Sadece Tutan Kupon İçin 2TL Ödersiniz)
Üyelik Tipi: Gold Üyelik: Sınırsız Gösterim / Kredili Sistem, Tutan Kupon Başına 2 TL Ödeme
Faaliyet Alanı: Online iddaa (https://www.hepsitahmin.com/)Tahminleri Sitesi ( 2 Tip Üyelik Mevcut Aylık Gold ve Sadece Tutan Kupon Başına 2 TL Ödeme Gibi)
Site Adresi: https://www.hepsitahmin.com
Arkadaşlar öncelikle site diğer tahmin sitelerinden çok farklı, en önemli farkı ise KREDİLİ SİSTEM İLE TUTMAYAN KUPONLARI İÇİN HERHANGİ BİR ÖDEME YAPMIYOR OLMANIZ!
Sistemi kısaca size anlatmaya çalışıyım, sitede iddaa tahminleri (https://www.hepsitahmin.com/)paylaşılıyor. Paylaşılan tahminler hazır kupon şeklinde oluyor, ayrıca adminler tarafından tekli tahminlerde yer alıyor. Paylaşılan kuponlara Banko Kuponlar (https://www.hepsitahmin.com/), Sürpriz Kuponu, Sistem Kuponu, Kasa Kuponu, İdeal Kupon gibi isimler veriliyor ve oranları da 1'e4 ile 1'e 200 aralığında oluyor. Ama genel olarak kuponların oranları 1' 5-6-7 gibi oluyor. Yüksek oranlar genelde sistem kuponlarında oluyor. Şikeli maçları biliyoruz gibisinden asılsız iddaaları olmaması ve kendilerine güvendiklerinden sadece tutan kupon için 2tl gibi komik bir ücret almaları ise siteye üye olup denemek için değer! Bu sistemi geliştiren ekip ise bu sektörde Dünya'da ilk ve kopyalanmaya çok müsait bir sektör oluşturmuş oldular. Henüz taklitleri olmasa da yakın zamanda olacağı kesin:)
ÜYELİK TİPLERİ
KREDİLİ ÜYELİK
Kredili üyelik ile alt ve üst limit olmadan dilerseniz 5tl dilerseniz 50tl yatırabilirsiniz. Yatırdığınız her 1tl karşılığında hesabınıza 1 kredi yüklemesi yapılır. Paylaşılan kuponları ortalama 2 kredi karşılığında görüntüler siniz. Kupon tutmaz ise kredi hesabınıza geri yüklenir!
GOLD ÜYELİK
Gold üyelik ile 1 ay boyunca sadece 1 defa ödeme yaparak bütün tahminlere üyelik boyunca sınırsız erişim sağlarsınız.

ÖDEME YÖNTEMLERİ
KREDİ KARTI / HAVALE / PAYPAL / MOBİL ÖDEME
LÜTFEN TANITIM VİDEOSUNU İZLEYİNİZ!
Kazand (https://www.youtube.com/watch?v=c6lCsyI22ZA)