PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WordPress Sağlık Teması PhileumWeBMasteR
01.Ağustos.2014, 12:59
WordPress Sağlık Teması Phileumhttps://wptema.sapkasapka.com/wp-content/themes/mercan_tema/timthumb.php?src=https://wptema.sapkasapka.com/wp-content/uploads/2013/09/wordpress-saglik-temasi.png&w=390&h=160MagPress.com tarafından ücretsiz olarak yayımlanan wordpress temalarından biri, Phileum wordpress sağlık teması olarak kullanabileceğiniz çok şık görünüme sahip bir temadır.
Tema demosunu incelediğinizde kullanılan pastel renklerin çok güzel bir görünüm oluşturduğunu göreceksiniz.


WordPress Phileum Teması 3 kolonlu olarak tasarlanmıştır, bir diğer güzel özellik ise fontlardan istediğinizi seçerek temaya uygulayabiliyorsunuz.
Phileum wordpress teması admin panelinden istediğiniz diğer ayarlamaları yapabilirsiniz.
Temanın ücretsiz versiyonunda alt kısımda magpress.com linki yeralmaktadır, dilerseniz temayı 37$ karşılığında satın alıp linki kaldırabilirsiniz.

https://wptema.sapkasapka.com/wp-content/uploads/2013/09/wordpress-saglik-temasi.png (https://wptema.sapkasapka.com/wp-content/uploads/2013/09/wordpress-saglik-temasi.png)


WordPress Phileum Sağlık Teması
https://wptema.sapkasapka.com/wp-content/uploads/2013/06/demo.png (https://demo.magpress.com/?wptheme=Phileum) https://wptema.sapkasapka.com/wp-content/uploads/2013/06/indir.png (https://www.magpress.com/download/phileum-1.1.zip)Kaynak: WordPress Sağlık Teması Phileum (https://www.webmasterlord.net/555-wordpress-saglik-temasi-phileum-konusu.html)