PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Youtube kanalında abone sayısı nasıl artar?WeBMasteR
01.Ağustos.2014, 12:59
Youtube kanalında abone sayısı nasıl yükselir?

Merhaba arkadaşlar YouTube kanalımda bulunan abone ve videoların görüntülenme sayısını nasıl attırırım diye düşünüp, bu yönde arayışa girip bu konu ile karşılaştınız.

Görüntü kalitesi yüksek ve ilgi çekici videolar paylaşan kanallar elbette hakettiği abone sayısına ulaşacaktır. Gerçi ben pek uğraşmıyorum YouTube ile. 2-3 milyon izlenme sayısına ulaşmış, PageRank değeri 4 olan 5-6 videom var. Bunlar İzmir'e gelen sevdiğim müzisyenlerin video çekimleri ve aramızdan ayrılan, sevdiğim sanatçılara yaptığım uyarlama videolar. Sürekli yorum yapılıyor bu videolarda. Ben de onlarla etkileşime girerek, takiplerini baki kılmaya çalışıyorum.

Bu konuda siz de fikirlerinizi sunarsanız memnun oluruz.

Kaynak (https://www.webmasterlord.net/2563-youtube-kanalinda-abone-sayisi-nasil-artar-konusu.html)

erkolay
06.Kasım.2014, 10:19
İlgi çekici, yüksek kaliteli, güncel konulardaki videolar ve insanlara bilgi verici, yani konu anlatımı gibi videolar ve hem Türkiye'de hem de tüm Dünya'da sevilen sanatçılar hakkındaki videolar ile garanti abone kazanılır. Ama bu konuda patlama yapmak istiyorsanız, özgün video serisi yaratmanız lazım. 7-8 yaşında YouTube zengini olan çocukların ortaya koyduğu performans böyle işte.