PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çiçeklerin Anlamıis_for_you
11.Şubat.2014, 23:23
ÇİÇEKLERİN ANLAMI

Yıllardır duyduğumuz ve bildiğimiz çiçeklerin anlamı hususu doğru mudur bilemiyoruz fakat aklımıza yerleştiği aşikârdır. Beyaz renk her daim masumiyeti simgelediği için beyaz çiçek ve özellikle gülleriçin masumiyetin simgesi olduğu söylenmiştir. Bu bakımdan erkekler eşlerine evlenme teklifi etmek istediklerinde beyaz güller ile düşüncelerini ifade etmek isterler. Evliliğe giden yollarda birçok kez çiçeklere ihtiyaç duyulur ve nikâh törenin de en güzel düğün töreni çiçekleri çiftlerin arkadaşları ya da aile dostları tarafından hediye edilir.
Her türlü özel günde hediye olarak ihtiyaç duyduğumuz çiçekler, doğum günü tebrikleri içinde çok önemlidir. Doğum günü çiçeklerini seçerken genelde arkadaşlarımızın ya da sevdiklerimizin sevdiği çiçeklerden seçmeye, renklerinin ise çok renkli olmasına özellikle dikkat edilir ki, arkadaşlıklar ve dostluklar da çok renkli olsun ve araya dargınlıklar girmesin.
Her türlü organizasyonda da zarafetiyle yer tutan çiçeklerin seçimi artık daha kolay. İnternet ortamında istediğiniz ve beğendiğiniz çiçekleri seçip sipariş edebiliyorsunuz. Diyarbakır çiçekçileri de bu konuda oldukça başarılılar. İnternet ortamında siparişinizi verdikten sonra aynı gün içinde verdiğiniz adrese teslim edilebiliyor ve size de bilgisi derhal veriliyor. diyarbakircicekci.com bu sitelerden biri. Dilerseniz ziyaret edebilirsiniz.

diyarbakır çiçekçi (https://www.diyarbakircicekci.com)

guzellik kursu
21.Şubat.2014, 09:13
Çok güzel konu olmuş teşekkürler.