PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Chrome İndirimleseo
04.Temmuz.2014, 13:35
Merhaba,
Google Chrome (https://tekpartindir.com/google-chrome.html), Google tarafından geliştirilen en çok tercih edilen tarayıcı ( browser) konumuna gelmiştir. Daha hızlı, çok daha güvenilir şekilde gezinmeyi sağlayan etkili bir internet deneyimi sunan bir tarayıcıdır. Sade ve anlaşılabilir tasarıma sahip tarayıcıdır buda kullanıcıların beğenisine gidiyor.

Mağza sayesinde çeşitli eklentiler yükleyebilir arayüzü değiştirebilirsiniz tamamen sizin elinizde çeşitli güzel uygulamaları söz konusudur örnek vermek gerekirse bir android telefonda olan uygulamaların çoğunu burada görebilirsiniz bu yüzden oldukça kullanışlı bir tarayıcıya sahip.

İlk gez 2008 yılında dağıtıma sunulan popüler internet tarayıcısı kısa sürede çok popüler oldu sürekli güncellenen ve geçen zaman sonrasında sürekli olarak kullanıcıların geri dönüşleri ve beğenileri sayesinde Google geliştirmeye devam ederek en güncel haliyle şuan karşımızda.

Google Chrome İndir (https://tekpartindir.com/google-chrome.html)

Bu yazıyı Tek Part İndir (https://tekpartindir.com/google-chrome.html) farkıyla okudunuz sitemize girip yorum yapıp yazıyı oylarsanız sevinirim..