PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hostinger ile Para Kazan Hediye Kazandeniz
29.Haziran.2014, 22:01
Bugun Sizlere Hostinger.web.tr'yi anlatacağım.

Hostinger.web.tr domain / hosting hizmetleri vermekdedir.

ister ücretle ister ücretsiz hosting sahibi olabilirsiniz.

Hostinger.web.tr'nin Para kazanma veya hediye kazanma özellikleri var.

Öncelikle Buraya Tıklıyarak siteye girip üye olalım.

Üye Oldukdan Sonra https://cpanel.hostinger.web.tr/referral Bu Sayfaya gelelim,bu sayfada Aşağıda "Referans bağlantınız" var,bunun karşısındaki linki alarak arkadaşlarınıza veya çevrenize dağıtarak o linkden üye olmalarını sağlayın. Linkden her üyelik başına Toplam Referanslar bölmüne 1 adet sayı gelicek. hostinger.web.tr nin belirli günlerde bu referansları kontrol ederek Aktif Olanları "Aktif Referanslar" Bölümüne Ekliyor.

Hosting hesap yükseltme

Bu nedir ve bunu nasıl edinirim?

Premium hosting planımıza ücretsiz bir yükseltme kazanın. Sınırsız disk alanı, sınırsız bant genişliği (trafik) ve diğer kaynaklarda hiçbir sınır yok! Bu hediyeyi kazanabilmek için sadece Hostinger'e 3 aktif olacak kullanıcıyı yönlendirin, sonrasında bir barındırma hesabı yükseltimi talep edebilirsiniz. Premium hosting planınız bir yıl için geçerli olacaktır. Ancak tabii ki yine başka bir 3 kullanıcıyı siteye yönlendirerek bu hosting planını bir yıl daha uzatabilirsiniz.


$5 Ödeme!
Bu nedir ve bunu nasıl edinirim?

Sadece 5 aktif olacak kullanıcıyı Hostinger'e yönlendirmek yeterli ve biz de size PayPal üzerinden 5$ gönderelim. Hizmetimiz ücretsiz olduğu için, internette para kazanmanın en kolay yolu budur! Bu da; bir çok kullanıcının hizmetimize kayıt olup onu hemen kullanmaya başlaması anlamına gelmektedir. Lütfen bu ödemeyi sadece PayPal üzerinden yapabileceğimizi göz önünde bulundurunuz. Eğer herhangi bir banka hesabınıza ödeme almak istiyorsanız, lütfen 100 kullanıcıyı yönlendirin ve biz de banka hesabınıza 100$ gönderelim.

Ücretsiz .COM Domain Kaydı

Bu nedir ve bunu nasıl edinirim?

Bir yıllık ücretsiz .com (en üst düzey alan-adı) kayıdı edinin. Etkinleştirildikten sonra alan-adınızın tüm kontrolü sizde olacak. Bu hediyeyi kazanabilmek için, Hostinger'e 15 aktif kullanıcıyı yönlendirmelisiniz ve daha sonra .com alan adını talep edebilecek ve kaydolabileceksiniz. Alan adı kaydı bir yıllığına geçerli olacaktır, ancak ilâveten 15 aktif olacak kullanıcıyı yönlendirerek bir sonraki yıl da alan adınızı yenileyebilirsiniz.


$100 Nakit Ödeme!

Bu nedir ve bunu nasıl edinirim?

100$'lık ödemeyi alabilmek için en az 100 aktif olacak kullanıcıyı Hostinger'e yönlendirmeniz gerekmektedir. Hizmetimiz ücretsiz olduğu için, internette para kazanmanın en kolay yolu budur! Bu da; bir çok kullanıcının hizmetimize kayıt olup onu hemen kullanmaya başlaması anlamına gelmektedir. Ödemeyi 2 yolla yapabiliriz: Paypal üzerinden, veya doğrudan herhangi bir ülkedeki herhangi bir banka hesabına. Banka hesabı kendinize, ailenizden birisine veya bambaşka birisine ait olabilir.

Kaynak (https://www.webmasterlord.net/3190-hostinger-ile-para-kazan-hediye-kazan-konusu.html)

Harun39
04.Eylül.2014, 01:55
Siz kendiniz kullanıyor musunuz? Tavsiye eder misiniz? Ücretsiz özellikleri güzel duruyor.

WeBMasteR
04.Eylül.2014, 02:40
Konuda daha fazla kişinin deneyimini aktarması gerekiyor sanırım.

Bir bilişim firması kendisine yönlendirilen ve aktif üye olan 100 kişi için 100 $ ödeme yapar. Firma ile ilgili bilgim yok, ama bu konuda sorun çıkaracağını sanmam. Onların yerinde ben olsam, aktif 100 kişi için 100 $ öderim. Sözkonusu hosting hizmeti her ne kadar ücretsiz olsa da bir müddet sonra o üyelerin çoğu ücretli hizmetlere geçiş yapacaktır. Ücretli hizmetlere geçiş yapılmasa bile reklamı ile firma her daim ön planda olacaktır.

Harun39
29.Kasım.2014, 21:17
Yorum için teşekkürler adminim. Araştırma yaptım biraz da kazanan arkadaşlar var sanırım. Olay güzelmiş.