PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Banyolarınıza İnciden Duşakabinkahraman7
09.Haziran.2014, 14:45
Banyolarınıza İnciden Duşakabin

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/970431_583884154986922_960788354_n.jpg

Her şey kalite mi? Öyleyse Nokta Duşakabin ile sadece kaliteye değil, aynı zamanda dekoratif şıklığı da banyolarınızda sağlayacaksınız. Özel tasarımlar ve ince dokunuşlarla meydana getirilen duşakabin modellerinin hepsi, sağlıklı ve kaliteli olması nedeniyle müşterilerin en çok tercih ettikleri ürünler arasında.

İnci Duşakabin ile banyolarınız daha şık

Süper Duşakabin kalitesiyle üretilen duşakabin modelleri, banyolarınızda daha sağlıklı ve düzenli alanların meydana gelmesi adına çağdaş bir çözüm olarak üretilmektedir. Piyasadaki emsallerinden farklı olarak, ana maddelerinde sağlıksız hiçbir ürün bulunmamakla beraber, kırılma, çizilme, çatlama gibi istenmedik durumlarında yaşanması muhtemel değildir. İnce tasarımlar, ince çalışmalar sonucunda meydana gelen "İnci duşakabin" modeli; ovaldir. İki tane sabit paneli iki tane de açılır panele sahiptir. 6 MM temperli cam modeline sahiptir.

İnci duşakabin modeliyle;
- Piyasada emsallerinde olmayan kaliteye sahip olmuş olacaksınız.
- Sağlıklı temperli cam panelleriyle çizilme ve kırılma riskinden kurtulacaksınız.
- Sağlıklı üretim malzemeleri sayesinde, rahatça banyonuzu yapabileceksiniz.
- Daha düzenli bir banyoya sahip olacaksınız.
- Banyo esnasında suların her yere dağılmasını engellemiş olacaksınız
- Süper Duşakabinin sağladığı teknik destek, montaj ve Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo avantajlarından faydalanacaksınız.

Piyasadaki ucuz fiyat ve malzemeden imal edilen duşakabin (https://www.superdusakabin.com/) modellerinin zararlarını aklınızdan çıkarmayın. Bunlar kısa sürede deforme olacak şekilde tasarlanırlar. Ayrıca insan sağlığına zarar verici maddeler açığa çıkabilir.

superdusakabin.com