PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Z2 Xperia Satışa Çıktı!WeBMasteR
05.Haziran.2014, 13:43
https://i62.tinypic.com/2ia7rk0.jpg


Her geçen gün gelişmekte olan teknolojiyi göz önüne alırsak Sony isminden Xperia modelleriyle fazlasıyla piyasada yer almaya başladı. Yeni ürettiği modeli Z2 Sony Xperia ürününde yeni tasarıma ve özelliklere çok önem gösterdiğini bu ürünüyle belli etmiş oldu. Cep telefonu piyasasında oldukça inişli çıkışları yakalasada bu ürünün özellikleriyle adından oldukça söz ettireceğe benziyor.


Sony Xperia Z2 (https://avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/SonyXperiaZ2) özelliklerinde çok iddialı olduğunu gösteren Sony piyasada düşen yerini geri kazanabilecek gibi gözüküyor. Son teknoloji olarak kullandığı parçalarda özellikle birisi var ki çok dikkat çekiyor. Cep telefonun kamerası 20.7 mega pixel kamerasıyla kullanıcılarını oldukça şaşırtan Sony bu konuda oldukça iddialı olacağınıda göstermiş oldu. Fotoğraf çekmeyi seviyorsnız ve çokça fotoğrafınız olsun istiyorsanız bu ürünün kamerasıyla güzel anılarınızı yakalayabilirsiniz. Sony Xperia Z2 kameranın kalitesi bir yana ekran boyutuylada kullanıcılarına fazlasıyla seyir hali verecek kapsamda. 5.2" inç boyutundaki HD FULL TRILUMINOS ekranı ile kullanıcılarına oldukça güzel görüntüler sağlıyor. Kayıtlarında 4K özelliğide sağlayan üründe son teknoloji parçalar oldukça fazla kullanılmış. Bu cihazın en büyük hedefi Sony Xperia ismini müşterilerinde kalıcı olarak isminin kalmasını sağlamak olsa gerek. Cihazın satışında Avea liderlik etmekte olup, kampanyalarında, paketlerinde ve tarifelerinde kararlı şekilde satmakta görünüyor. Ürünün kalitesiyle ilgili bir önceki ürünü kullananlar tarafından tespit edilen su geçirmez özelliği ve sağlamlığıyla ilgili bilgilere ulaşılabilir.Cihaz (https://www.avea.com.tr/web/Cihazlar/Katalog) arasında uzun bir zaman yer alacak gibi duran bu ürün için Sony fazla bir çaba sarfetmiş ve ürünün kullanımı hakkında bir çok deneyim sağlamışlar.


Ürüne sahip olanlar dilediği gibi 20.7Mega Pixel kamerasıyla canlı fotoğraflar çeker, 4K teknoloji ile oluşan video desteği kaliteli videolar çekebilir ve ekran kalitesi büyüklüğüyle seyrine doyamadığınız filmlerinizi dizilerinizi izleyebilirsiniz. İsminden oldukça uzun zaman söz ettirecek olan Sony Xperia Z2 için yaşayacağınız tecrübe sonucu vazgeçilmezliğini anladığınız zaman kullanım keyfi daha çok olacaktır.


Kaynak (https://forum.shiftdelete.net/internet-haberleri/374021-z2-xperia-satisa-cikti.html)